ערכה את האימון הראשון והמסכם באולם בוולנסיה בו ייערך המשחק (רביעי, 21:20 שידור ישיר בערוץ 20) כאשר מלבד טראוויס פיטרסון שעדיין מקבל מנוחה וטיפולים עד המשחק, כל הסגל כשיר ומוכן למשחק המכריע על הכרטיס לגמר היורוקאפ.

בניגוד למשחק הראשון בסדרה, כל בעלי המועדון נסעו עם הקבוצה, ונושא האוהדים שמלווים את הקבוצה היה בראש סולם העדיפויות של ראשי המועדון. מיד עם ההגעה לעיר נערכה פגישה עם נציגי המועדון הספרדי והמשטרה המקומית והצדדים הגיעו להבנות על טיפול ראוי באוהדים הישראלים. הפעם, הבטיחו ראשי שהם יפקחו מקרוב ברגישות רבה סביב כניסת האוהדים של ירושלים והושבתם באזור מרוכז ומאובטח.

ולנסיה נגד הפועל ירושלים מחר ב21:20 (שידור ישיר בערוץ 20)

בניגוד למשחק הראשון בסדרה, הפועל ירושלים תזכה לעידוד מצד אוהדיה. למשחק השלישי בסדרה הגיעו הרבה יותר אוהדים, חלקם מישראל ואחרים ישראלים המתגוררים בספרד. הערכה היא כי כ-150 אוהדים ישראלים יהיו באולם במשחק, מספיק כדי לייצר עידוד רעשני שיתן לשחקנים דחיפה וביטחון.

פדרו מרטינס, מאמן ולנסיה, נותן הרבה כבוד ליריבה. המאמן זוכר היטב העובדה שהפועל ירושלים היתה הקבוצה היחידה שניצחה אותם בבית העונה ביורוקאפ. למרות הניצחון בפער של 15 נקודות במשחק הראשון בסדרה, מרטינס יודע היטב שהפער משקר וירושלים מסוגלת ביום טוב לנצח אתם פעם שלישית העונה.

במסיבת העיתונאים ערב המשחק מאמן ולנסיה לא הסתיר את החשש שלו: ״יהיה משחק קשה, ירושלים קבוצה טובה מאוד והיא הוכיחה כבר שהיא מסוגלת לנצח. המפתח עבורנו לניצחון הוא להאמין בעצמנו. אנחנו צריכים את האוהדים שלנו ואם נעשה דברים כמו שצריך, יהיה לנו סיכוי להעפיל לגמר האירופי".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.