אירועים רבים צצים במהלך החיים שלנו, ימי הולדת, מסיבות, בר מצוות ועוד רבים וטובים. למרות שאנחנו תמיד מנסים להיות מקורים וחדשניים, כבר קשה למצוא רעיונות חדשים על מנת להרים אירוע. הילדים הם עם שלא קל לרצות אותו. מאידך מי שיודע את העבודה יצליח לרתק ולעניין ילדים בקלות רבה. כמות האירועים השנתית בחייו של אדם יכולה להגיע בקלות לכמה מאות. אבל אילו מהם הוא באמת יזכור? כמובן שככל שמדובר בילדים אז אלמנט ההפתעה והכיף הוא חשוב מאוד.

השנה מסתיימת וכל פעם אנו חושבים מחדש מה נעשה הפעם עם הילדים. מציאת הפעלות לסוף שנה לילדים בהחלט עושיה לאתגר כל הורה באשר הוא. אם כבר מתכננים אירוע אז מוטב שהוא יהיה מוצלח מאוד וכמובן בעל ערך מוסף. שילוב של הפעלות, ליצנים, משחקים והפתעות יעשו את העבודה בקלות רבה. לא חייבים לחכות דווקא ליום ההולדת שלהם. ניתן לערוך אירועים גם ללא כל קשר לתאריך כל שהוא. כל שכן כאשר מדובר ביום הולדת אז חתן השמחה חייב להיות המאושר באדם ללא עוררין.

בשביל להרים אירוע לא חייבים לשכור אולם ענק ומתקנים שונים. את כל האירוע אפשר לערוך בבית הפרטי שלכם, בגינה או בפארק הקרוב. היתרון הפעלות לילדים בבית הוא שאפשר לעשות אותם בכל מזג אוויר ולשנות את המיקום בהתאם. ישנם אלמנטים רבים שאותם אפשר לשלב בכל אירוע. בחל מדוכני מזון שונים, פופקורן, צמר גפן מתוק, מפלי שוקולד, סדנאות יצירה, קעקועים, שזירת צמות וקריקטורות. כל ילד אמנם אוהב משהו אחר אבל שילוב של כמה גורמים כבר יעשה את העבודה ויביא עשרות ילדים לאירוע. כמובן שמישהו אמור לארגן אל כל העניינים הללו. חשוב לוודא שגם לזה יש מי שדואג.

כאשר אתם מחפשים חברה אשר מתמחה בהפעלה של ילדים מומלץ לערוך חיפוש ברשת האינטרנט. חיפוש קצר יביא לכם רשימה של מספר חברות ועליכם לברור עתה את המתאימה ביותר בשבילכם. להלן כמה כללים שיעזרו לכם לגלות את החברה המתאימה ביותר:

  • חשוב לוודא שלמי שמפעיל את הילדים יש את כל האישורים הנדרשים למקצוע.
  • ניסיון הוא דבר חשוב מאוד וכדאי להתעניין לגבי אירועים מהעבר ולנסות לדבר עם לקוחות שימליצו עליו.
  • יש לבקר לפחות פעם אחת במקום שבו נערכת ההפעלה. אם לא מדובר במקום מסוים אז כדאי לבדוק עם המפעיל איזה ציוד יש לו והאם כל הציוד עומד בתקן. כמו כחשוב לוודא שישי ביטוח לכל צרה שלא תגיע.
  • כדאי להודיע למפעיל מראש על אילו גילאים מדובר. כך הוא יוכל להתאים את הפעילות באופן הטוב ביותר.
  • מומלץ לסגור עם המפעיל כמה שבועות לפני האירוע עצמו. שלא תיקלעו למצב שאין לכן אירוע בגלל שלא שהתעוררתם בזמן.
  • לקראת ההפעלה יש לוודא באיזה ביגוד צריך להגיע. בדרך כלל מדובר בבגדים ספורטיביים. אם ישנם מדים כלשהם אז מוטב להגיע להבנה עם המפעיל מי אמור לדאוג להם לבגדים.

העלייה לכתה א' היא אחד האירועים המרגשים ביותר עבור ילד/ה. ביום אחד הוא עוזב את ימי הגן העליזים ומתחיל ללמוד. אירוע זה אמור להיות חגיגי ושמח ולכן מומלץ לפנות לחברה אשר מבינה פעילות לכיתה א לילדים. גם במסגרת העבודה ניתן לדאוג לילדי העובדים. ניתן לארגן קייטנה משותפת או יום פעילות מיוחד למענם.

רגעים מאושרים הם בעצם זוג אשר בחר לשמח ילדים בכל רחבי הארץ. הם מציעים הפעלות מכל הסוגים לגילאים שונים, קייטנות, ימי כיף, ימי הולדת מיוחדים ועוד דברים נפלאים.

השתתפו בכתיבת התוכן לכתבה: חברת Ebranding – ניהול מוניטין באינטרנט לעסקים וחברות.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.