בימינו עסק ללא אתר הוא כמו רכב ללא גלגלים, כל מוכר בחנות נעלים או מפתח תוכנה יודע שכדי להתקדם ולהתפתח יש צורך להקים אתר תדמיתי טוב ולקדם אותו. מסיבה זו בעלי עסקים רבים פונים למקדמי אתרים מקצועיים אשר עובדים לילות כימים כדי לקדם את האתר ולהביא אותו אל המקומות הראשונים בגוגל. קידום אתרים הוא מלאכה הדורשת התמדה ונחישות, אך היא משתלמת בסופו של דבר אם היא מבוצעת על ידי אנשים שיודעים את העבודה.

מקדמים את האתר בגוגל

מנוע החיפוש של גוגל הוא הנפוץ ביותר ברחבי רשת האינטרנט המפגיש בין אנשים מכל רחבי העולם והופך אותנו לכפר גלובלי אחד קטן. משום כך, קידום אתרים בגוגל הפך לתחום מבוקש ובעלי עסקים לא מעטים מחפשים את המקדם המקצועי שיקפיץ אותם קדימה. לפני שהמקדם בוחר את שיטת הקידום המתאימה הוא לומד על העסק ובוחן את העבודה שנעשתה לפניו.

כוחו של הקידום האורגני

קידום אתרים אורגני הולך וצובר תאוצה לאורך השנים. אמנם מדובר בקידום איטי והדרגתי המצריך ממקדם האתרים להיות עם היד על הדופק ולבחון כל תנועה חריגה בגוגל, מדובר בקידום משתלם לטווח הארוך. אתר שקודם במסגרת קידום אורגני נחשב לאיכותי יותר, וכאשר הוא מגיע למקומות הראשונים בגוגל הוא זה שקוצר את הפירות.

ראשית, אתר המקודם בקידום אורגני מביא לבעל העסק לידים איכותיים יותר. הגולשים, אשר יכולים להפוך במהירות ללקוחות פוטנציאליים, מתרשמים מאיכותו של האתר ובוחרים לבצע פעולה ולהשאיר פנייה באתר. נוסף על כך, ישנם גולשים הנרתעים מלהקליק דווקא על הקישורים הממומנים של גוגל, מהחשש שהעסקים נמצאים במקומות הראשונים מכיוון שהם משלמים לגוגל, ולא מפני שמדובר בהכרח בעסקים איכותיים. זאת ועוד, בניגוד לקמפיין קידום ממומן בגוגל, כאשר אתם נמצאים במקומות הראשונים אינכם נדרשים לשלם בתמורה לכל הקלקה של גולש על האתר. ולבסוף, כשתרצו בבוא העת להתרחב ולמכור את האתר כדי לפנות לאפיקים אחרים, תוכלו לעשות זאת בראש שקט, שהרי מדובר באתר מרהיב ואיכותי.

מה הופך אתר לאיכותי

אז מדוע הגולשים משאירים פנייה באתר אחד ולא באחר? מדוע יש אתרים המקבלים לידים רבים מדי חודש בחודשו ואחרים אינם מצליחים לגרד אפילו חמישה לידים? קידום אתרים לעסקים דורש השקעה תמידית באתר. כך למשל, שני מאפיינים חשובים התורמים לנראות באתר הם התוכן והעיצוב, והם צריכים להיות מותאמים לקהל היעד – עליהם להיות איכותיים ומושכים. אתר הכולל תכנים הכתובים בשפה גבוהה וללא שגיאות כתיב ייצור רושם טוב יותר מאתר שבו התכנים בלתי רלוונטיים, בלתי מעודכנים, כוללים שגיאות כתיב ואינם מדברים אל הלקוח הפוטנציאלי.

וכשמדברים על עיצוב, זה הזמן לערב מעצב אתרים מקצועי אשר יבחר את פלטת הצבעים המתאימה לאתר ולשירותים שמספק העסק, יכלול תמונות וסרטוני תדמית קצרים. מאפיינים אלה ישפרו את חוויית המשתמש ויגרמו לו לבצע פעולה באתר.

כל קישור טוב קשור

איש מקצוע העוסק בתחום קידום אתרים באינטרנט יגיד לכם שכדי להיות הראשונים בגוגל יש צורך להוציא קישורים איכותיים. כאשר מנוע החיפוש של גוגל מבחין בקישור חיצוני, למשל, הוא דואג לתגמל את בעל האתר ולדרג אותו בעמוד הראשון. לפיכך, אם אתם כבעלי עסק יכולים לעשות שותפות עם עסקים אחרים, תוכלו להוציא מאתרכם קישור אל האתרים שלהם. מעבר לכך, טוב תעשו אם תצליחו להשיג קישור מאתר איכותי במיוחד כמו משרד ממשלתי או אוניברסיטה.

לאוס מדיה ואינטראקטיב – החברה שמביאה לכם את הלקוחות

חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב עוזרת לכם להגשים חלום ומסייעת לכם בקידום העסק באמצעות מתן שירותי קידום איכותיים הניתנים על ידי טובי המקצוענים. כך למשל, תוכלו לקבל שירותים בתחום עיצוב האתר שלכם, מיתוג העסק או בניית האתר בדרך הטובה ביותר.

 

 

 

 

 

20 News

20 News


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.