ח”כ יאיר מראשי ‘כחול לבן’ תקף את אנשי ‘’ וקרא לראשי ‘הימין החדש’ שלא להתאחד איתם.

במהלך ביקור בטיילת ארמון הנציב בירושלים אמר לפיד: “אני קורא לחבריי נפתלי ואיילת לא לחבור לאנשים האלה. שמה הטוב של הציונות הדתית, שמה הנהדר של הציונות הדתית לא צריך להיות מוכתם על ידי הכהניסטים”.

‘עוצמה יהודית’. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

“המקום בזה הוא הזדמנות להיזכר על מה חרבה ירושלים. בגלל קנאות. זו מערכת הבחירות השנייה ברציפות שבה נתניהו מנסה להכניס את הכהניסטים לכנסת. את בן גביר שיש לו בסלון תלויה תמונה של ברוך גולדשטיין, בנאדם שהרג 29 בני אדם חפים מפשע לא חמושים בזמן שהם התפללו”, טען לפיד.

לדבריו, “אלו האנשים שנתניהו מנסה להכניס לכנסת ישראל ולממשלת ישראל כדי שהם יוציאו אותו מהכלא. את זה אנחנו באנו למנוע. אני קורא מפה גם לחבריי נפתלי בנט ואיילת שקד לא לחבור לאנשים האלה. שמה הטוב של הציונות הדתית, שמה הנהדר של הציונות הדתית לא צריך להיות מוכתם על ידי הכהניסטים. הציונות הדתית היא רועי קליין ז”ל ולא ברוך גולדשטיין שייזכר לדיראון עולם”.

מעוצמה יהודית נמסר: “כשלפיד בלחץ אנחנו מאושרים. ההתנגדות העזה של יאיר לפיד לחיבור גדול בימין מלמדת כי בשמאל חוששים ויודעים היטב שחיבור עם עוצמה יהודית עשוי לנצח את הבחירות. מציעים ללפיד שמתכנן להקים קואליציה עם תומכי הטרור אחמד טיבי ואיימן עודה, שלא יציע הצעות סרק לאחרים”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.