תחת הסלוגן “חוזרים ללימודים בזהירות כדי שלא נחזור לסגר במהירות” מפרסמת “למענכם” הנחיות מנוקדות ומאוירות שיקנו לילדים הרגלי התנהגות ושמירה על מרחק והיגיינה.

המודעות מזכירות לילדים כי בביה”ס חובשים מסכה, מקפידִים על היגינה ומשתמשים באלכוג’ל וסבון, מביאים ארוחות רק מהבית, יושבים בשּׁלחנות נפרדים, משתמשים במכשירי כתיבה אישיּים (לֹא מבקשים ולֹא מעבירים לחברים), מנקים את השלחן לפני האכילה ולאחריה, פורשים מפית נקיּה ולֹא אוכלִים על שלחן הכתה, נכנסים לכתה בּנחת – שומרִים על מרוחים ולֹא נדחפים, גּם בהפסקה שומרים על מרחק 2 מטרים, וכמובן האזהרה החשובה לפיה אם מרגישים חום או תסמינים – לא מגיעים.

באגודת “למענכם” בראשות היועץ הרפואי הרב יוסי ערבליך מציינים כי הקמפיין נולד לאחר אינספור פניות ושאלות שהגיעו מהורים למוקד היעוץ הרפואי של האגודה (כוכבית 6884) שהפך בימים אלו מכורח הנסיבות למוקד מידע לציבור בנושאי קורונה. “הילדים מטבע הדברים פחות נחשפים לכתבות ולכללי הזהירות וחשוב היה לנו ליידע אותם. שמחנו לקבל פידבק ממוסדות חינוך שהדפיסו את המודעה ותלו אותה ברחבי המוסד. אנו מקווים שהילדים יפיקו את התועלת וישמרו על הכללים” ציינו ב”למענכם”.

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.