סיעת הבי היהודי. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

כולם שותקים בבית היהודי: נפתלי בנט, איילת שקד, הרב אלי בן דהן, בצלאל סמוטריץ׳ וחבריהם. כולם מילאו פיהם מים ונעלמו. כן, מצביעי ״הבית היהודי״ – זו המפלגה שאמורה לשמור על כל מה שהאמנתם בביטחון מלא שהיא תשמור, אלא שהיא מעדיפה לזרום עם הזרם – להראות מפלגה פתוחה. כזאת, שאפשר לשנות אצלה את הכל, כולל את ההלכה. מה אכפת להם, אם זה יביא עוד מנדט? מה רע?

בקרוב מאוד יוכרע נושא הגיור בישראל. כאן לא מדובר על דת ומסורת. הויכוח כאן איננו בין דתיים לחילוניים. כאן, מדובר נטו על זהות יהודית. על הזהות שלנו בארץ ישראל ובשאלת מי הוא יהודי.

הציבור לא יודע מה נעשה מתחת לפני השטח – שם מנסה השמאל, דרך הרפורמים המסוכנים, להרוס את הזהות שלנו – את הזהות היהודית, להכניס לתוכה את אירופה ולהפוך לנו את המדינה. זה בדיוק מה שמתרחש מתחת לפני השטח בימים אלה והיכן ״הבית היהודי״? כן, הם עסוקים בחיפושים אחר קולות. נגד ההלכה? למי אכפת?

השר לשעבר משה ניסים. מסקנות מסוכנות. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

 

מסקנות דו״ח הגיור של משה ניסים היו צריכות להוציא כל אחד ממפלגת ״הבית היהודי״ (כן, גם את הליכוד ואחרים) מכליהם, אבל במיוחד את ״הבית היהודי״. נושא הגיור בדמנו. מדובר בהלכה ברורה. כעת, מנסים להוציא את הרבנים מהגיור ולתת את המערך כולו לידיים רפורמיות. לידיים המעוניינות להכניס גם גויים לתוך ארצנו. הקול קול יעקב והידיים ידי עשו – כך מתנהלת מפגלת הבית היהודי.

אז ממי אתם יראים שם במפלגה ה״דתית״? מהקב״ה או מהתקשורת והפוליטיקאים? מי שאמור היה לשמור על היהדות ממשיך למעול בשמירה. אסון לאומי מרחף על עמנו – חוק גיור שיקרע את העם היהודי אחרי 3,000 שנה ומפלגה שלמה שותקת. שום כלום.

היכן אתם שרים וחברי כנסת שהציבור נתן לכם את קולו? ״אין כלום, כי לא היה כלום״ – המשפט של ביבי כל כך רלוונטי ל״הבית היהודי״. אותו בית שהופך מהר מאוד ל״הבית הפתוח״.כתב ערוץ 20

כתב ערוץ 20