No Tag To Print

צילום: עמית שאבי פלאש 90

למה אני לא מתרגש בכלל מתיקי נתניהו?

מערכת המשפט כל כך מושחתת (לכאורה) וכל כך מוטה שמאלה והאכיפה כל כך בררנית, שאני לא מאמין לאף החלטה או כתב אישום

אני רוצה להסביר למי שלא מבין, למה אני מסרב להתרגש מכתבי האישום נגד נתניהו.

האכיפה הבררנית

לפני קרוב לשנה, הגשתי תלונה נגד אהוד ברק, על קבלת תרומה אסורה בשווי של כ-10 מיליון שקלים מקרן וקסנר ובשרשור מהפדופיל אפשטיין, בזמן שברק היה בקמפיין פוליטי. קרן וקסנר הודתה שברק קיבל לפחות חלק מהכסף ללא תמורה.

מנדלבליט השיב לי שברק היה אדם פרטי בזמן קבלת הכסף. כתבתי לו שברק עצמו הגיש למבקר המדינה באותה תקופה דוח הכנסות והוצאות כמתמודד פוליטי, אז היועמ"ש שלח את התגובה שלי לבדיקת פרקליט המדינה. מי ממלא מקום פרקליט המדינה? היועמ"ש כמובן. תשובה לא קיבלתי עד היום.

A sign is seen above a branch of Oxfam, in central London, Britain February 13, 2018. REUTERS/Simon Dawson - RC19BB06A140
לא נתן תשובה. מנדלבליט. צילום: פלאש 90
זו רק דוגמא אחת לאכיפה בררנית שאני אישית קשור אליה. למה מערכת המשפט המושחתת שלנו מסרבת לחקור את ברק? כי הוא מטנף על נתניהו באולפנים, אז הוא משרת אותם.
תלונות הוגשו גם על פרשת המימד החמישי של גנץ, כולל בג"צ. בנושא אשכנזי ופרשת שמן יש כבר הודאה בבית משפט על הונאת משקיעים, אבל לא עושים עם זה כלום.
סיקור אוהד? הצחקתם את יאיר לפיד וידיעות אחרונות והניסיון לסגור את ישראל היום. פרשות השחיתות בהסתדרות? תשאלו את יחימוביץ'.
רד עובר בדיקות. ילום: דוברות איכילוב
אהוד ברק. צילום: יונתן זינדל – פלאש 90
המשטרה לא חוקרת
שר החקלאות מגביל את ייצור החלב כדי להשאיר את המחיר גבוה והקיבוץ שלו מייצר 4 טון חלב. המנכ"ל שלו עושה את אותו הדבר בענף הביצים. לדעת משרד המשפטים המושחת אין פה ניגוד עניינים. הבנתם?!?
אני יכול להפליג בדוגמאות נוספות אבל הבנתם שאת מי שלא רוצים לחקור, לא חוקרים ושאת השחיתות מצד שמאל הם מכשירים. נמשיך?
השחיתות במערכת המשפט
אתם מבינים שהיועץ המשפטי לממשלה שלקח לעצמו את הסמכות העליונה לקבלת החלטות במדינה, פועל תחת צו איסור פרסום כדי שלא תדעו עד כמה הוא מושחת ומה הוא עשה בפרשת הרפז? אתם מכירים את הדעה של היועמ"ש הקודם עליו? אתם מבינים שהוא לקח לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה כי פרקליט המדינה הוא היחיד שיכול לצאת נגדו? והאדם המושחת הזה, מחליט אם יוגשו או לא כתבי אישום, וכנגד מי, והמערכת המשפטית המושחתת מגינה עליו עם צו איסור פרסום שערורייתי שלא היה עובר בשום מדינה נורמלית.
אהה, יש בג"צ! איזה בג"צ? זה שהנשיאה שלו דנה בתיקים של חברות ביטוח שבעלה מייעץ להם ומקבל מהם הכנסות מטורפות? בג"צ של שופטים שטבולים מכף רגל ועד ראש בניגודי עניינים וזה לא מעניין אותם כי יש להם מקורבים שצריך לדאוג להם?
נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות. צילום: אורן בן חקון, פלאש 90
הפוליטיזציה של מערכת המשפט
בג"צ לא רק מושחת, הוא גם פוליטי להחריד. לא סתם פוליטי, אלא נגד יהודים ובעד מחבלים.
את ההחלטה האחרונה לא להרוס את בית המחבל אתם מכירים. מערכת הביטחון שוקלת ומחליטה, ובג"צ פוסל. אבל בואו נדבר על מה שכבר שכחתם.
בג"ץ לא נתן להרוס את בתי המחבלים. עמית בן יגאל ודביר שורק הי"ד
מאמרים רבים כתבתי על הריסות הבתים בעמונה, בעפרה ובנתיב האבות, אל מול הכשרות הבניה הלא חוקיות של ערבים. תגגלו ותקראו כיצד בג"צ מפלה בין יהודים לערבים, מסרב להורות על הריסת בתי ערבים לא חוקיים שנבנו על אדמות בבעלות פרטית יהודית, אבל מצווה על הריסות בתי יהודים, גם אם נבנו על קרקע שאין לה בעלים כלל.
אבל בעיני שני מקרים הפכו את שופטי בג"צ לאכזריים ונבזיים במיוחד.
בנתיב האבות רק חלק קטן מכל בית שנהרס היה על קרקע שלא ברור מי הבעלים שלה. רוב הבית היה על קרקע פרטית בבעלות המתגוררים שם. התושבים הציעו להרוס רק את החלק הבעייתי, אבל שופטי בג"צ האכזריים סרבו.
בעל נגרייה ניסה להציל את מטה לחמו וכבר הרס את החלק הבעייתי. השופטים הנבזיים פסקו שעליו להרוס נגרייה חוקית שכל כולה על השטח הפרטי שלו. למה? כי הוא יהודי.
בעלי הבתים שנהרסו בעפרה, ביקשו מבג"צ דחיית הריסה של 3 חודשים בלבד, עד שהקרוואנים שלהם יהיו מוכנים. בג"צ הודיע להם שהתשובה תתקבל בבוקר יום ההריסה! כשהבית ריק לגמרי והריהוט והציוד כבר לא שם. נבזות? שיא הנבזות.
צילום: אליהו ינאי
בית המשפט העליון. צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
האובססיה
אז יש לנו מערכת משפט מושחתת, שמאלנית שנוקטת באכיפה בררנית והתעללות ביהודים. מה עוד? אה, שכחתי. תקשורת עוינת שמדווחת על כל התעטשות של עוזרת בית בבית ראש הממשלה בצורה אובססיבית לחלוטין, מפרטת כמה זיתים אבנר נתניהו ביקש בפיצה שלו, ומחבקת את אהוד אולמרט ואהוד ברק, שני אנשים שהמשותף להם הוא שאחד עבריין מורשע ואחד עדיין לא הורשע. שניהם הציעו לרש"פ 99% משטחי יו"ש ושניהם לא בוחלים במילים בטינוף פיהם כשהם מדברים על ראש הממשלה.
השחיתות של גנץ? אשכנזי? לפיד? ההסתדרות? משרד החקלאות? לא תשמעו על זה בתקשורת מאומה, חוץ מערוץ 20.
יו"ר מועצת שומרון יוסי דגן. צילום: הדס פרוש. פלאש 90
אשכנזי. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
לסיכום:
אני לא מאמין לאף מילה של מערכת המשפט המושחתת, השמאלנית ושונאת היהודים.
אני יודע מה האג'נדה שלהם. היא הפוכה לשלי. אני רוצה מדינה יהודית ודמוקרטית, הם רוצים מדינת כל אזרחיה שתתנהל על פי השחיתות שלהם. והם לא בוחלים באמצעים כלל. לכן אני לא מאמין לאף מילה שלהם.
אגב, למדתי קצת את כתבי האישום נגד נתניהו. כתבי אישום תקדימיים ובעיתיים. לא יודע כיצד הם יסתיימו, אבל אני יודע שגם לראש ממשלה קיימת חזקת חפות ואני יודע שאם הוא יודח בגלל מערכת בררנית ומושחתת, הוא כבר לא יוכל לחזור. אין פגיעה יותר קשה בדמוקרטיה ממקרה כזה.
תנו לי מערכת משפט ישרה, הוגנת, ערכית ולא בררנית, ואני מבטיח שבמקרה כזה אאמין להחלטותיה ואכבדן. בינתיים אנחנו רחוקים משם, שנות אור רחוקים משם.
It is not Android