הכנות אחרונות של האלופה בצ'כיה. צילום: הפועל ב"ש
הכנות אחרונות של האלופה בצ'כיה. צילום: הפועל ב"ש

 

אחרי ההלם מפרשת הבלם שנשאר בארץ בגלל שנכשל בבדיקת השתן שנערכה לו במסגרת אופ״א, השוער נפצע באימון המסכם והוא לא יטול חלק הערב ב-20:00 מול בצ'כיה. , השוער הוותיק, יחזור להרכב. אחרי הניצחון במשחק הראשון בטרנר על לוגאנו, באר שבע תתמודד מול היריבה הגדולה שלה על העלייה לשלב הבא. ויקטוריה פלזן מדורגת במקום הראשון בליגה הצ'כית עם 100 אחוזי הצלחה אחרי 8 מחזורים.

, מאמן האלופה, סירב להתייחס להיעדרותו של הבלם שיר צדק שנשאר בארץ. בכר סירב לענות על שאלות העיתונאים בצ'כיה והבהיר כי אין לו כוונה לדבר על הימצאות החומר האסור בבדיקת השתן שעבר צדק לאחר המשחק במאריבור. בכר גם לא שוחח עם השחקנים על הנושא וביקש מהם להתרכז במשחק בלבד. פלזן הפסידה 3:0 ברומניה לסטיאווה בוקרשט, ניצחון של באר שבע יקרב אותה מאוד לשלב הבא למרות שעדיין מוקדם ויישארו 4 משחקים. במסיבת העיתונאים בצ'כיה, אמר בכר: "יש לנו שני בלמים, לואי וחאתם, שהם מספיק טובים בשביל לעשות את העבודה. אני לא רוצה לדבר על חסרונות כאלה ואחרים".

למרות התבוסה של הצ'כים לרומנים, בכר מפרגן ליריבה הערב: "ראינו את כל המשחקים של פלזן, ומבחינתי זו הקבוצה החזקה בבית. גם נגד סטיאווה הם היו טובים והתוצאה משקרת. מבחינתי משחק חוץ נגד פלזן הוא המשחק הכי קשה בבית". החלוץ הצ'כי תומאש שמתחיל להציג קצת מהיכולת שגרמה לבאר שבע להשקיע הרבה כסף כדי להחתימו, ייהנה מאווירה ביתית. "במשחק הראשון ניצחנו ואנחנו מקווים שגם במשחק הזה נשיג נקודות״, אמר החלוץ.

למרות הפציעה של הקפטן , במועדון החליטו להוציא אותו למסע לצ'כיה. אחרי מסיבת העיתונאים בה הודיעה אלונה ברקת על פרשת שיר צדק, ברורה ההחלטה למה ברדה יצא עם הקבוצה למרות שאינו בסגל. ברדה נחשב לדמות הכי מוערכת ואהודה בחדר ההלבשה, בבאר שבע רצו דמות כמו ברדה בנסיעה לצ'כיה בימים הקשים שהמועדון עובר בעקבות פרשת שיר צדק. המסר הסמוי שהשחקנים מקבלים בצ'כיה הוא,  פרשת שיר צדק לא תתקבל כאליבי עבור השחקנים אם יציגו יכולת חלשה במשחק.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.