צילום: pixabay

כך תמצאו משקיע

אם אתם חדשים בשוק האפליקציות ושמכם לא נודע עדיין ברבים, עליכם למצוא משקיע ולגייס את הכספים לפיתוח. אלה כמה טיפים שכדאי להביא בחשבון:

  • השתמשו בכל הדרכים למציאת משקיע – כל אדם עם כסף יכול להיות משקיע ראוי עבור בניית אפליקציות. זה יכול להיות השכן ממול, חבר טוב שיש לו חברת סטארט אפ והוא מעוניין לקדם עסקים צעירים או קרנות ממשלתיות התומכות בבעלי עסקים חדשים.
  • מרכזים העוסקים בפיתוח יזמים – בישראל קיימים כמה מרכזים כאלה אשר מסייעים לעסקים חדשים להתחיל את דרכם. שם ניתן לקבל לא רק מימון התחלתי, אלא גם כלים שיסייעו בפיתוח העסק דוגמת הכנת תכנית עסקית לשנה הקרובה.
  • צומחים בחממה – דרך טובה למצוא מימון עבור פיתוח אפליקציות הוא לפנות לחממה טכנולוגית. אותה חממה שדרכה יכולים להשתלב יזמים צעירים ומבטיחים.
  • משקיעים עצמאיים – ישנם משקיעים המוכנים להשקיע בעסקים צעירים באופן עצמאי. ניתן למצוא רשימה מפורטת של משקיעים אלה באתרי אינטרנט מקצועיים.
  • רשתות חברתיות – פרסום בפייסבוק היא דרך טובה לנסות ולהביא משקיעים לרעיון החדשני שלכם.
  • לעניין גורמים רלוונטיים – ניתן לפנות לבעלי מקצוע המציעים שירות ספציפי ולעניין אותם באפליקציה שעשויה לתרום להם. למשל, אם האפליקציה עוסקת באיתור מסעדות מובילות, כדאי לפנות לבעלי מסעדות ובתי קפה.

מתכוננים לפגישה

מצאתם ממשקיעים המתעניינים באפליקציה שלכם? כעת, עליכם לבצע פרזנטציה טובה שתשאיר את כולם פעורי פה ותשכנע אותם להשקיע דווקא בכם. לדוגמה, אם פיתחתם אפליקציית IOT, מומלץ להכין מצגת מושקעת וטובה אשר תדגיש את היתרונות של האפליקציה ותענה על שאלות כמו כיצד תסייע האפליקציה לדיירי הבית? איך היא תשפר את צריכת החשמל בבית? האם הממשק של האפליקציה, המתקשר עם המכשירים החשמליים בבית, ידידותי למשתמש?

ולסיום לאחר שהבנתם שפיתוח אפליקציה מורכבת ומקצועית זה לא עסק זול ותצטרכו להעמיד תקציב מתאים, כאשר אתם משיגים את המימון ההתחלתי אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לצורך הפיתוח. הצעד הראשון מתחיל בלבקר באתר שלנו: dogma | פיתוח אפליקציות.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20