הנשיא ריבלין ומנכ״ל Waze, נועם ברדין, עם עובדי החברה. צילום: ויקטור לוי

את ההנחיות הקוליות הקליט הנשיא בעת ביקור שערך במטה הישראלי של החברה בתל אביב, שם פגש את העובדים, את מנכ"ל החברה נועם ברדין ואת מנהל הפעילות בישראל גיא ברקוביץ. במהלך ההקלטה הנשיא התוודה "מאז שאני הנשיא 'איני הנהג' וגם הבטיח שבמקרה של 'חפץ על הכביש – "… אפנה לשר התחבורה".

"כל פתרון טכנולוגי שמסייע לאזרחי ישראל לצאת אל הדרכים היפות של ארצנו ולגלות פינות חמד חדשות, משמח אותי", אמר הנשיא. "המיזמים המרגשים ביותר בעיניי הם אלו המפגישים את החדשנות הישראלית פורצת הדרך עם ארצנו הקטנטונת, בה מאחורי כל שביל מסתתר גם סיפור. אני מקווה שנסייע יחד לכל אזרח להגיע אל בילוי העצמאות שלו בשמחה ובעיקר, בזהירות".

גיא ברקוביץ׳, מנהל האופרציה ב-Waze אמר: ״אני גאה ש-Waze היא הפתרון המועדף של למעלה ממאה מיליון משתמשים ברחבי העולם לעקוף את הפקקים בדרך ליעד. שמחנו מאוד לארח את כבוד הנשיא לחגוג אתנו ועם המשתמשים שלנו בארץ את החג. נמשיך לעבוד קשה בשבילכם, יום עצמאות שמח".

צילום: מתוך סרטון מאחורי הקלעים

כדי לקבל ליווי צמוד מהנשיא ריבלין במהלך יום העצמאות והימים שאחריו כל שעליכם לעשות הוא להיכנס באפליקציה להגדרות >> הנחיות קוליות >> עברית ולבחור בקול "כבוד הנשיא".

ואם אתם טיפוסים ששומעים רק את עצמכם, תוכלו להקליט את ההנחיות הקוליות בקולכם. בתפריט בחירת הקולות בחרו ב"מקליט קול", עקבו אחר ההוראות ונווטו את עצמכם בדרך בטוחה. תוכלו גם לשתף את הקול שלכם עם חברים ומשפחה.