בכביש 4 לצפון סמוך לגן יבנה פגע רכב במעקה הבטיחות. כתוצאה מהפגיעה נהרגו שני נוסעי הרכב, גבר ואישה בשנות השישים לחייהם.

מקסים קולגה ונפתלי בגלייבטר חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "כשהגענו לזירה נתקלנו ברכב שהתנגש במעקה בטיחות. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. למרבה הצער נקבע מותם של גבר ואשה ששהו ברכב.

פאראמדיק מד"א אלון כהן סיפר:

"כשהגענו למקום, המראה היה קשה, ראינו רכב מעוך ולצידו שכבה אשה בשנות השישים, היא הייתה מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לאחר נסיונות החייאה , נאלצנו לקבוע את מותה. גבר נוסף בשנות השישים נלכד בכסא הנהג כשהוא מחוסר הכרה, עם פגיעה רב מערכתית, ניסינו להעניק לו טיפול תוך חילוצו מהרכב עי הכבאים, ולאחר שחולץ נאלצנו לקבוע את מותו."

תאונה נוספת אירעה לפנות בוקר בכביש איילון, מתחת לגשר השלום בתל אביב.

מדוברות מד"א נמסר :

בשעה 04:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רכב שהתהפך בכביש 20 לדרום, מתחת למחלף השלום לכיוון מחלף לה גוארדיה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 65 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

פראמדיק מד"א טום גרישין סיפר:

"כשהגענו למקום ראינו בשול הכביש מתחת למחלף רכב הפוך ובתוכו גבר כבן 65 לכוד כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. תוך כדי פעולות החילוץ ביצענו בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

תאונה נוספת, שנגמרה באופן חמור פחות, אירעה ברחובות בין אופנוע לרכב פרטי. רוכב האופנוע, בן 18, נפצע בינוני.

אייל בוטון חובש באיחוד הצלה: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע כבן 18 שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה באמבולנס של איחוד הצלה לבית החולים קפלן".

סעו בזהירות!

צילום סרטון: קבוצת 'מדברים תקשורת'


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.