במסגרת הלילה הלבן והבלאק תקיים   הפנינג לילי לרגל השקתו ה-., בשני הסניפים של הרשת. במהלך ההפנינג תתקיים תחרות ראשונה מסוגה – תחרות ה-Animoji! מי שיצלם את ה-Animoji שיגיע הרבה לייקים ולא פחות מ-100 בפייסבוק יזכה ב- במתנה.

לטובת הפעילות, iStore תקים עמדה בכל סניף אשר תאפשר לממתינים להשתתף בתחרות בכל עת. על מנת להשתתף על המשתמש להעלות את ה-animoji שביצע אל תוך העמוד הפייסבוק של iStore עם תיוג #istoreiphonex.

Iphone x
Iphone x

מחירי ה-iPhone X ברשת iStore : 64GB – 4789  256GB – 5489 ₪  iPhone X גדול מעט ממכשירי ה-iPhone 6 עד iPhone 8 הרגילים, אך משום שהמסך משתרע על רוב שטח הפנים שלו, גודלו מגיע ל-5.8 אינץ', גדול משל מסך ה-iPhone 8 Plus. המכשיר נוח ביד וברוב המקרים ניתן לשלוט בו באצבע אחת. הוא יפה ומרשים, עם גוף העשוי מזכוכית ופלדת על חלד – והדבר הראשון שבולט בו הוא העדר סורק טביעות האצבע וכפתור הבית. כדי לפתוח את נעילת המכשיר (מלבד השימוש הרגיל בקוד מספרי), ניתן להשתמש במצלמת ה-3D, שמזהה את פני המשתמש בסיוע אלומת אינפרה-אדום.

המצלמות שופרו-המצלמה העיקרית כוללת שני חיישנים עם ייצוב תמונה אופטי. מצלמת הסלפי שופרה ומאפשרת גם היא צילום פרוטרט עם עומק. מצלמת תלת המימד מאפשרת להקליט ולשלוח animoji – סרטוני אנימציה שפועלים לפי תנועות הפנים. כמו ה-iPhone 8 לדגמיו, גם ה-iPhone X תומך בטעינה אלחוטית בתקן Qi. הפנינג יתקיים בחנויות שנמצאות ב: iStore תל אביב, דיזנגוף 135 iStore  באר שבע, קניון עזריאלי הנגב, קומת כניסה (ליד zara )

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא