יו”ר ישראל ביתנו אביגדור אמר הבוקר בראיון בגלי צה”ל: “ברגע שימינה תוכל לחבור לכחול לבן – בנט ושקד יעשו את זה, לכן החליט לתמוך בבן גביר”. ליברמן תקף את רוה”מ : “יותר ממחצית סיעת הליכוד חולמת לבחור יו”ר חדש, הם חולמים על היום שהסיוט הזה ייגמר”. יו”ר ישראל ביתנו הבהיר כי אינו שולל ישיבה עם העבודה גשר מרצ : “ישבתי בממשלה עם עמיר פרץ ולא הייתה לי שום בעיה להסתדר, הכל תלוי בקווי היסוד”.

ראש הממשלה בנימין נתניהו צייץ בתגובה: “אביגדור ליברמן מודיע בגל”צ שישב בממשלה עם העבודה ומרצ, ממשלה שלא יכולה לקום בלי תמיכת הרשימה המשותפת. רק הצבעה לליכוד תמנע בחירות רביעיות והקמת ממשלה מסוכנת לישראל”.

ממפלגת ימינה נמסר: “גם ליברמן, כמו לפיד וגנץ, רוצה לעצור את הציונות הדתית ואת ימינה. הוא מבין שכשבנט ושקד חזקים, בביטחון ובמערכת המשפט, רק הם ימנעו מדינת טרור פלסטינית שבירתה ירושלים.  בנט עשה בחודשיים מה שליברמן לא עשה בשנתיים. לא ניתן להם לעצור אותנו”.

ממפלגת עוצמה יהודית נמסר: “אחרי שליברמן הודיע שהוא לא שולל ישיבה בממשלה עם פרץ-מרצ, ברור לכולם כי הסיכוי היחיד להביא להקמת ממשלת ימין ולמנוע בחירות רביעיות הוא עם ארבעת המנדטים של עוצמה יהודית. התרענו גם בחירות הקודמות וצדקנו: בלי עוצמה יהודית – אין ממשלה ימנית”.

יפי הלוי

יפי הלוי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.