1:08 18/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > לחץ על יוסי בניון לחתום בבית"ר ירושלים

לחץ על יוסי בניון לחתום בבית"ר ירושלים

קשר מכבי ת"א ממתין לשיחה עם ג'ורדי קרויף, ויקבל את ההחלטה בהתאם לתכניות של סגנית האלופה לגביו. בבית"ר רוצים לראות גם את אדי גוטליב ושלומי אזולאי בצהוב

בימים האחרונים מופעלים לחצים גדולים על יוסי בניון לחתום בבית״ר ירושלים. אלי אוחנה ממתין לסיום הפגישה המתוכננת בין בניון לג׳ורדי קרויף ובסיומה יחליט הקשר הוותיק האם לחתום במכבי תל אביב לעונה נוספת. מחלוקת כספית לא תהיה גורם בהחלטה של השחקן הוותיק אלא רק סוגיית התוכניות של קרויף בנוגע לדקות המשחק שהוא מייעד לו ובעיקר מה התוכניות שלו לגביו לעונה הבאה.

לא נבהל משריקות הבוז. בניון. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
יעבור לצהוב של בית"ר? יוסי בניון. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

יוסי בניון החליט להמתין להבהרות מצד קרויף שאמור לחתום רשמית בימים הקרובים על חוזה חדש, אבל בבית״ר ירושלים יודעים כי בניון היה אוהד של בית"ר בילדותו, ומעריץ גדול של אלי אוחנה. סוגיית הכסף לא אמורה להוות מכשול כיוון שעבור בניון השכר פחות קריטי וההחלטה שלו תהיה אך ורק בהתאם לשיקול המקצועי. אוחנה מאמין כי שחקן כמו בניון מסוגל לשדרג מקצועית ושיווקית את הקבוצה ואם בניון יחליט שהוא לא חותם במכבי אוחנה יניח בפניו את ההצעה לחתום בבית וגן.

בעקבות ההחלטה להחתים את קלאודימיר פריירה, אוחנה ושרון מימר ינסו להחתים בלם ישראלי. אדי גוטליב בלם הפועל תל אביב הוא אופציה טובה מאוד עבור הקבוצה אבל הדרישות של הבלם והפועל תל אביב גבוהות מאוד ובבית״ר ימתינו להתפתחויות.

בנוגע לשלומי אזולאי ממכבי תל אביב, בקבוצה מעריכים כי סוכנו אבי נמני מנסה להעביר את הקשר למכבי חיפה במסגרת עסקה בה יעבור אלירן עטר למכבי תל אביב. בבית״ר סוברים כי נמני רוצה לעשות עסקה עם חיפה ולא עם בית״ר ודוחף את ראשי מכבי תל אביב ומכבי חיפה לבצע את העסקה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אלי טביב. צילום: פלאש90

טביב: "הקבוצה חייבת להשתפר כדי להתמודד על אליפות"

יום אחרי הניצחון הגדול על מכבי נתניה, בבית"ר מרגישים כי היכולת הזאת לא תספיק כדי לאיים על התואר. בינתיים, אוחנה סיכם עם ספונסר ראשי חדש