צילום: תום גנץ

 

אם גם אתם מחובבי האלכוהול, ולא רק בקידוש, מצאנו בשבילכם את הבילוי האולטימטיבי הערב (ה') – פסטיבל drinks.  הפסטיבל מתקיים ביוזמת "איש הענבים" ו"זמן אמיתי" בשיתוף עיר תחתית, חיפה ובמהלכו יוצגו חידושים בענף הקוקטיילים, טעמים חדשים, שילובים מסקרנים, צורות הגשה ייחודיות, שימוש בטכניקות עבודה מתקדמות ועוד.

המבקרים בפסטיבל יוכלו לסייר בין 4 מתחמי בר ארוכים, שלאורכם ימתינו מיקסולוגים מקצועיים שלעיני הקהל ישקשקו, יערבו וירקחו מגוון קוקטיילים מיוחדים ומרהיבים שגם יוגשו בדרכים ייחודיות.

לצד הקוקטיילים יחכו למבקרים הפתעות נוספות כמו בר מולקולרי, גלידת רום קראקן ועוד מנות מיוחדות של מסעדות מעולות שיציגו במתחם.

חגיגת הקוקטיילים הגיעה לעיר עוד קודם, כאשר כבר בתחילת השבוע התקיים שבוע הקוקטיילים של חיפה, עם מיטב הברים בעיר התחתית שיארחו סדנאות קוקטיילים, ברמנים אורחים, קוקטיילים מיוחדים ועוד הפתעות.

צילום: תום גנץ

 

בין האירועים, "וספר קוקטייל בר" יארח ברמנים אורחים שיכינו קוקטיילים מעולים ומקוריים עם מזקל, ואת שגרירת קוניאק מרטל בישראל (ריי ווייט הנדירה) שתתארח לערב בלתי נשכח. בר האורבן יארח את יובל סופר, מיקסולוג ושגריר מזקקת מילק אנד האני הישראלית, שגם יכין את המשקאות במהלך הפסטיבל. מבשלת ליבריה תארח את המיקסולוג אליעד זמיר מאקרמן שיצור תפריט קוקטיילים ייחודי ויתארח מאחורי הבר, ועוד הרבה סדנאות, קוקטיילים וארחים מפתיעים.

אז אם אתם כבר ממש בעניין של להרים לחיים ולתפוס בילוי עם ראש טוב, כל מה שנשאר זה רק למצוא עם מי ללכת.

מחירים לפסטיבל:

רכישה מוקדמת: שובר לשלושה קוקטיילים – 79 ₪ || מחיר לתושבי חיפה– 69 ₪

רכישה במקום: שובר לשלושה קוקטיילים – 89 ₪, לתושבי חיפה – 69 ₪

רכישת שוברים נוספים במתחם הפסטיבל: שובר לשני קוקטיילים – 55 ₪ || שובר לקוקטייל בודד –  35 ₪