כולנו מבינים את החשיבות של לאכול אוכל בריא. שמירה על תזונה נכונה היא לא רק סוגיה של שמירה על משקל, יש לה השפעות חיוביות על כל תפקודי הגוף כולל המוח. תזונה לא טובה, כמו המזון התעשייתי, מכילה אינספור כימיקלים ומרכיבים לא בריאים אשר הוספו למזון בעיקר משיקולים מסחריים ופוגעים בבריאותנו. אך למרות שכולנו מודעים לחשיבות של לאכול בריא, לא כולנו עושים זאת.  במקרים רבים אנו מקבלים את הרושם שאוכל בריא הוא יקר יותר והאמת שקל לקבל את הרושם הזה כאשר האלטרנטיבה היא מזון מהיר ותעשייתי בעלויות זולות. אך האמת שזה לא מדויק, לאכול בריא זה לא חייב להיות דבר יקר ובטח שלא דבר מסובך.

אם גם אתם מרגישים שלאכול בריא זה לאכול יקר, כדאי שתכירו את את אתר "זול בריא" חנות טבע אינטרנטיתלאתר שלנו יש חזון לספק לציבור מזון שהוא גם בריא וגם זול. על מנת לעמוד במשימה לספק לכם מזון בריא וזול שמנו דגש גם על המגוון וגם על המחירים.

המגוון של מוצרי המזון שאנו מציעים מאפשר לכל אחד למצוא את האוכל הבריא שהוא אוהב, את האוכל שיתאים לארוחת הבוקר, לארוחת הצהריים, הערב וגם נשנושים שבין לבין. אצלנו באתר תוכלו למצוא ממרחים המתאימים לארוחות קלות; רטבים לבישול; ממתיקים טבעיים לאפייה, אגוזים, זרעים ופרות יבשים המתאימים לנשנושים, הוספה לסלטים ומאפים; דגנים וקטניות לתבשילים טעימים; פסטות וקמחים בריאים.

בזכות התמקדותנו במכירות באמצעות האינטרנט הצלחנו לחסוך בהוצאות התפעוליות. הפעלת אתר אינטרנט חוסכת לנו בעלויות של החזקת חנות וצוות מכירות ואותו חיסכון עובד לטובת הצרכן, לו אנו מצליחים להציע מוצרים מוזלים גם כאשר המציאות הכלכלית הביאה את מוצרי המזון בסופרמרקטים למחירים שערורייתיים. על פי השוואות שערכנו, קנייה אצלנו באתר חוסכת לכם עד 20% בהשוואה לנקודות מכירה אחרות.

ההתמקדות שלנו בזירת האינטרנט לא רק חוסכת לכם בעלויות אלא גם חוסכת לכם זמן ומביאה לכם חווית קניות נוחה. אינכם צריכים לצאת מהבית, פשוט מבצעים הזמנה באמצעות האתר והמצרכים הבריאים יגיעו עם שליח לביתכם.

פתרון לבעלי רגישות

רבים באוכלוסיה סובלים מרגישות למוצרים המכילים לקטוז, גלוטן או סובלים מסכרת. אצלנו באתר תוכלו למצוא מוצרים המתאימים גם לאוכלוסיות אלו, כמו ממתיקים טבעיים לחולי סכרת; תחליפי חלב ללא לקטוז ומוצרים ללא גלוטן.

באנו לעזור ולתמוך

במסגרת היכרותנו עם תחום האוכל הבריא הבחנו כי הרבה אנשים אינם מקפידים על תזונה נכונה מתוך בורות לגבי הרכיבים במוצרי המזון, התהליכים הביולוגיים של הגוף וכל מיני מושגים שאינם ברורים לכולם. לכן במסגרת החזון שלנו, איננו מתעסקים אך ורק במכירת מוצרים. אצלנו באתר תוכלו למצוא מאמרים ומידע רב לגבי תזונה בריאה, כולל מתכונים. כאן לא רק מוכרים מצרכים בריאים, כאן לומדים איך לאכול בריא. כל מי שרוצה ללמוד על הרגלי חיים בריאים; ללמוד מאלו מוצרי מזון יש להימנע ואילו מוצרי מזון כדאי להוסיף לתפריט יכול למצוא את התשובות אצלנו באתר ולהתחיל לחיות בריא.

רבים מאיתנו סובלים ממחלות שונות  הנגרמות בגלל תזונה גרועה ומנסים לתקן את ההשפעות השליליות באמצעות שימוש בתרופות. כדאי שנשנה את הגישה ונעקור את הבעיה מהשורש. אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרים שהם פשוט חובה בכל מטבח בו רוצים לבשל אוכל בריא. לא שכחנו שאוכל בריא צריך להיות גם טעים ולכן אנו תומכים בכם בעזרת מתכונים בריאים איתם תוכלו לשדרג את איכות החיים שלכם ולהפחית את הביקורים אצל רופאים והסיכון למחלות שונות שהפכו למגפה של ממש בעולם המערבי.

לאתר "זול בריא" >>>>>>>

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.