ישנו שלב בחיים בו כל אחד מאתנו עוצר לרגע מהשגרה היומיומית ומרגיש כי עליו לפתח את השכלתו. התקופה של בית הספר כמעט כל אחד נאלץ להגיע לבית הספר, כי זה חלק מחוק חינוך חובה, ולאחר סיום הבגרות האחרונה אמרנו לעצמנו כי סיימנו עם לכל החיים!

או מקצוע?

לאחר הצבא, טיול וכמה שנים של עבודה זמנית אנו מרגישים כי הגיע הזמן להתפתח ולרכוש השכלה נוספת, כזו שתשמש אותנו גם בעתיד המקצועי שלנו. ברגע זה נשאלת השאלה מה עדיף ללמוד – האם תואר או מקצוע? התשובה לכך נעוצה במטרה של הלימודים, למה הם ישמשו אותנו בסופו של דבר.

מומלץ להגיע למספר מקומות לימוד הפרוסים ברחבי הארץ, מכללות הנמצאות בדרום ועד מכללה בצפון, ובאמצעות יועצי לימודים מקצועיים להבין מה הכי מתאים לכל אחד ללמוד.

מתחילים לעבוד בסיום הלימודים

ישנם אנשים רבים המעוניינים ללמוד כדי להתחיל לעבוד בתחום אותו הם רוצים. באמצעות מקיפים וקצרים ניתן להתמקצע בתחום, וכך להתקבל לעבודה בקלות ובמהירות. אחד מהקורסים הפופולריים בתחום ההשכלה המקצועית הוא קורס הנהלת חשבונות. קורס זה נחשב פשוט, מהיר ומעניין כך שניתן למצוא מגוון עבודות בתחום הנהלת חשבונות וניהול כספים בחברות קטנות וגדולות.

אנשים שמעוניינים להגדיל את הידע ואפשרויות התעסוקה שלהם בתחום, יוכלו להמשיך ללמוד את קורס חשבי שכר ולהתפתח בעולם של הכספים, תלושי שכר וניהול חשבונות.

קורסים מקצועיים עבור כולם

כיום לימודי התואר הראשון אינם מספיקים עבור מקומות עבודה שונים, מכיוון שהעולם הולך ומתפתח וכך גם צריך להיות הידע שלנו בתחומים שנים ובייחוד בתחום בו אנו עובדים. אם לפני 10 שנים למדנו תואר במנהל עסקים וכעת אנו עובדים בתחום, לאחר כל כך הרבה שנים עולם העסקים התפתח והתחדש, ולכן גם אנו צריכים להתחדש ולהתפתח בהתאם.

באמצעות קורסי גמול השתלמות ניתן להשלים בקלות את הידע הנחוץ לנו, וכך ללמוד באופן מקצועי ומקיף ולתרום רבות למקום העבודה ולידע שלנו. במקום לצאת ללימודי תואר נוספים שדורשים זמן רב, ניתן לבחור קורס ספציפי ולהשלים את הפער.

מכללת אינטלקט אקדמון מציעה לקהל הרחב מגוון קורסים מקצועיים ומקיפים לצורך רכישת מקצוע חדש, או הרחבת הידע במקצוע הנוכחי.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.