מחזקים את בנט. טענותיו של בנט כי הלוחמים חוששים יותר מהמשפט הצבאי מאשר אנשי טרור ושאושרו על ידי סגן הפצ”ר לשעבר ממשיכות מקבלות רוח גבית.

, עיתונאי וצלם המכהן גם כמנהל ב’tps’,סוכנות הידיעות הישראלית, שירת בצבא כלוחם בגדוד לביא של חטיבת כפיר. במהלך נובמבר 2006 הוא נפצע בפעילות מבצעית בחברון.

אהוד סיפר בחשבון הטוויטר שלו על התקרית בה נפגע בשירותו הצבאי, ” אני אהוד. נפצעתי בינוני במהלך פעילות מבצעית בחברון, כי הקפדתי על הוראות פתיחה באש השגויות שניתנו לי, למרות היותי נתון בסכנת חיים יחד עם הכוח שלי עוד טרם הפגיעה בי”.

בהמשך הזה חיזק אמיתון את דברי בנט כאשר הוא מספר את נקודת מבטו על התקרית זה נפצע, “בפרספקטיבה מאוחרת, גם אני פחדתי בתת המודע שלי מחקירה יותר מאשר כל הבלאגן שהיה סביבי, לבסוף מחבל המשויך לחמאס פגע בי”.

גם רפי, אביה של קים לבנגרונד-יחזקאל הי”ד שנרצחה בפיגוע בברקן במהלך אוקטובר הארחון, חיזק את ידי השר בנט והאשים את מדיניות הצבא ומערכת המשפט בפיגוע בה נרצחה ביתו קים, “אני חושב שהחיילים באמת מפחדים ולא מייצרים מציאות ביטחונית כזאת שמייצרת ביטחון לתושבים ולישראלים שמסתובבים פה במדינת ישראל אלא מייצרים רק נראות ביטחונית שזה לא פותר את הבעיה ולכן הצד השני עושה את מה הוא עושה בדרך כלל”

עוד הוסיף רפי, “אני חושב שביתי קים שילמה את המחיר עקב המדיניות של הצבא שהיא למעשה נראות ביטחונית ושל בתי המשפט שלא מקבלים החלטות נכונות”.

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.