דף הבית > המומחים ב-20: תוכן שיווקי > להשקיע בנדל"ן במדינה משגשגת

להשקיע בנדל"ן במדינה משגשגת

ישנם ישראלים אשר מעוניינים לגור בשני מקומות בו זמנית: הן בישראל והן בארצות הברית ומשום כך הם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית כדי להישאר בארץ ולקבל ממנו רווחים

ארצות הברית ידועה בכינוי שלה כ"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". ואכן, ישראלים רבים מעוניינים להשיג את הגרין קארד כדי לגור ולעבוד בה. מנגד, ישנם ישראלים אשר מעוניינים לגור בשני מקומות באופן בו זמני – הן בישראל והן בארצות הברית. ומשום כך הם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית כדי להישאר בארץ ולקבל ממנו רווחים.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן

לפני שמדברים על השקעות נדלן בארה"ב או בכל מדינה אחרת, חשוב להבין מדוע אנשים מעוניינים להשקיע בנדל"ן מלכתחילה. מדוע הם מוכנים לעבור את כל הביורוקרטיה ולשלם סכומי כסף לא קטנים כדי לרכוש נכס במדינה זרה? ובכן, אם משקיעים בנדל"ן ועושים זאת נכון אפשר לקצור פירות לטווח הארוך. אמנם בתחילת הדרך יהיה צורך לבצע הוצאות כלכליות רבות, אך בהמשך אפשר יהיה לנוח מעט על זרי דפנה ולקבל רווחים. במדינה כמו ישראל שבה לא תמיד אפשר להסתמך על הכנסות כשכירים או כבעלי עסקים, חשוב שתהיה הכנסה קבועה ממקור אחר.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן דווקא בארצות הברית

ישראלים רבים מחפשים הזדמנויות נדלן בארה"ב ולא בכדי. מדינה זו היא אחת המדינות המשתלמות יותר להשקעה מכמה סיבות:

  • יוצאת בשלום מכל צרה – ארצות הברית ידעה פגיעות כלכליות רבים לאורך שנות קיומה, אך היא ידעה גם לצאת מהן בשלום. המדינה יודעת להתאושש מהר מנזקים כלכליים הפוקדים אותה, ולכן הופכת למשתלמת יותר להשקעה.
  • האוכלוסייה שגדלה – אוכלוסיית ארה"ב הולכת וגדלה מדי שנה בשנה, ומשום כך הופכת לכדאית עבור משקיעי הנדל"ן אשר יכולים לרכוש דירה ולהשכירה או בית עסק כמו חנות או מסעדה. נוסף על כך, אנשים רבים בארה"ב מחפשים דירות להשכרה, מכיוון שהם מתקשים לרכוש את הדירות בכוחות עצמם.
  • חוק וסדר – רכישת הנדל"ן בארצות הברית מעוגנות בחוק, ולכן הן הופכות לבטוחות יותר מבחינת השקעה. אמת, יש צורך לעבור הליך ביורוקרטי ארוך יחסית ולהמתין לאישורים שונים, אך בסופו של דבר העניין משתלם.
  • תרבות לא כל כך זרה – ישראל וארה"ב נחשבות למדינות קרובות יחסית מבחינת תרבות. ישראלים רבים יודעים לדבר אנגלית באופן שוטף, וכך הם יוכלו להתנהל מול מוכרי הנדל"ן.

סוגי הנכסים בארצות הברית

כל מי שמתעניין בנושא בתים להשקעה בארה"ב צריך להביא בחשבון 3 נכסים עיקריים הקיימים בארצות הברית. הסוג הראשון הוא דירות בתוך בנייני מגורים. דירות אלה נחשבות לזולות ומבוקשות יחסית מצד אחד, אך מצד שני הן כוללות שמירה על קשר רציף עם ועד הבית כדי לטפל בעניינים כמו מערכות חשמל ומים או תיקונים שונים. הסוג השני הוא בתים פרטיים. הם אמנם יקרים יותר ודורשים השקעה מרובה בתחילת הדרך, אך מנגד, הם עומדים בפני עצמם ואינם תלויים בדיירים אחרים, וכך מאפשרים לכם חופש פעולה. הסוג השלישי הוא בניינים מסחריים המאפשרים לכם להפיק רווחים טובים בתקווה שהעסק אכן משגשג. על כל פנים, לפני הבחירה להשקיע בנכס כלשהו מומלץ לפנות לאיש מקצוע.

להשקיע בנדל"ן בפלורידה

נדלן בפלורידה מעניין ישראלים רבים אשר שמעו על היתרונות שבהשקעה. בפלורידה ישנה מגמה של רכישת בתים פרטיים, כך שישראלי שיש ברשותו נכס נדל"ן יוכל למכור אותו בסכומים טובים. נוסף על כך, המדינה מושכת אליה תיירים מכל העולם וגמלאים רבים מחפשים בה בית בשל מזג האוויר הנוח השורר בה. כמו כן, משקיעים רבים מעדיפים להשקיע בנכסים בערים גדולות ומרכזיות כמו מיאמי או אורלנדו.

מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית? הצוות המקצועי של חברת  NadlanFLמוכן לפעולה. החברה עוסקת ברכישת רכסים, בהשבחתם ולאחר מכן במכירתם ומוכנה ללוות אתכם לאורך כל התהליך של רכישת נכס איכותי במדינה הנמצאת מעבר לים.

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

מרב לרנר

מרב לרנר

אולי יעניין אותך גם

מתי תדרשו לאטום את המרפסת?

אחת הבעיות העיקריות היא שבמרפסת מרוצפת שלא עברה איטום, או כזו שהאיטום שלה נעשה ברשלנות, מי גשם עלולים לחלחל מבעד למרצפות ולהגיע למקומות שונים בבית כמו קירות, רצפה וכד', וליצור מגוון רחב של בעיות הקשורות לרטיבות – החל מכתמים ועובש ועד לתקלות במערכת החשמל