אל תתבלבלו חברים. קמפיין יום השביתה אינו מאורגן ע״י הציבור. מאחוריו ארגוני שמאל שמתכננים כל מהלך כדי לפגוע עוד במדינת ישראל, במסורת ישראל ולהפיל כמה שיותר מהר את ממשלת ישראל ולהמליך ממשלת שמאל הזויה.

הבחירה לפגוע ביום האבל הלאומי – , אינה מקרית. ביום הזה, שבו בתי העינוגים סגורים, על פי חוק, במדינה שמכבדת את עצמה, את המסורת והזהות שלה – הזהות היהודית.

כך מתכוון השמאל להרוס את

 

ישראל נמצאת בעיצומה של מלחמה כוללת על יהדותה והציבור אינו שם לב לכך. פוליטיקאים לוקחים חלק בקרבות, אנשי יחסי ציבור ומעל הכל – מיליוני דולרים המוזרמים מארגונים שונאי ישראל לארגוני שמאל רדיקלים ולקבוצות שונות כדי להכניס לנו בכוח אג׳נדה אחרת. לא מדובר ברוב השמאל, מדובר בשמאל קיצוני, מסוכן והזוי.

מפלגות השמאל חוגגות על ״חוק הפונדקאות״. דרכו, הן יכולות לכרסם עוד, יחד עם ארגוני השמאל, בזהות היהודית שלנו. אם אפשר על הדרך, בואו נהרוס גם את תשעה באב. ביום, שבו רבים מעם ישראל צמים, לא רק דתיים, הם ייצאו דגלי גאווה לרחובות, (חלקם יהיו לבושים בלבוש מינימלי ופרובוקטיבי – אם נסתמך על מצעדי הגאווה) והם יקראו להפיל את הממשלה. ״ממשלה הומופובית״ הם מכנים אותה, ושוכחים לספר לכם שגם במפלגת השלטון מכהן ח״כ הנמנה על הקהילה.

אל תתבלבלו. השמאל יעשה את הכל כדי להרוס את הזהות היהודית בישראל. מבחינתו נישואי התבוללות. יהודים עם גויים, מסעדות פתוחות בתשעה באב, כותל רפורמי ופורום משפחות שכולות עם משפחות מחבלים. הכל הולך. הם מצליחים לבלבל גם כמה אנשי ימין הנמנים על הקהילה ועל הסיבות האמיתיות להוצאתה לרחוב הם לא יספרו להם לעולם.

מי שמדבר על אפלייה, בעצם מבצע אותה בעצמו. מי שפוגע בתשעה באב, פוגע ברוב העם היהודי. ברוב העם החי כאן בארצנו ישראל. ברוב העם שנוהג לכבד את היום החשוב הזה ולציינו. המפגינים ייקחו חלק בתעמולה להפיל את ממשלת ישראל וישחקו כלי בידי אלה השואפים לכך.

תורת ישראל, מסורת ישראל, ארץ ישראל השלמה – כל אלה מושגים שהם משתוקקים להעלים. את כל אלה הם רוצים לקבור. אחרי שלא הצליחו לפתוח מסעדות בתשעה באב, הם יוצאים לרחובות כדי לפגוע ביום המשמעותי. חורבן בית כבר היה לנו, עכשיו הם יוצאים להחריב ברחובות ואין מי שיזעק.

כתב ערוץ 20

כתב ערוץ 20:עוד באותו נושא