האבן יוצרת בקרבנו אסוציאציה של טבע. ואכן, אנו מסוגלים לדמיין חלוקי נחל, סלעים גדולים שנתקלו בהם במהלך הטיול השנתי או אבנים מעצבנות הנתקעות בנעלינו בכל פעם שאנו ממהרים להגיע למקום מסוים. אנו גרים בביתנו מבלי לדעת כי אנחנו מוקפים באבן. השיש שממנו עשוי המטבח שלנו, האריחים המקשטים את חדר האמבטיה ואולי גם הקישוט היפהפה במרכז הסלון – כל אלה אבנים הנמצאות בתוך הבית ומזכירות את החיבור שלנו אל הטבע.

לבחור את השיש למטבח

כן, מגיע הרגע שבו אתם צריכים להחליף שיש למטבח. עברתם לדירה החדשה לפני שנים והשיש הישן שלכם עבר הרבה. כעת, הוא נסדק כולו ואתם צריכים את שירותיה של חברה מקצועית המספקת שיש למטבחים. כדי להטמיע את השיש במטבח אתם זקוקים לאנשי מקצוע, אך הבחירה של סוג השיש למטבח נתונה בידכם. אלה כמה טיפים לבחירת השיש הנכון:

  • בהיר או כהה – אחת ההתלבטויות הרבות הנוגעות לבחירת שיש היא האם לבחור בשיש בעל גוון כהה או בהיר. לכל אחד מהסוגים יתרונות משלו. השיש הבהיר מאפשר לכם לראות בקלות כל לכלוך או כתם שהחמצתם במהלך הניקוי השבועי, ולהסיר אותו, בעוד על גבי שיש כהה קשה לראות את הכתמים. מצד שני, שיש כהה מעניק למטבח שלכם מראה ייצוגי יותר. עדיין מתלבטים? תוכלו ללכת על פשרה ולבחור שיש בגוון שהוא בין כהה לבהיר כדוגמת שיש אפרפר, או פשוט להתייעץ עם איש מקצוע כמו מעצב פנים כדי להתאים את השיש לבית.
  • שיש איכותי – מעבר לבחירת הצבע של השיש, עליכם לבחור בשיש איכותי. שיש שיוכל לשרת אתכם למשך שנים רבות מבלי להיפגע או להיסדק. כך שתוכלו לחתוך את הירקות בבטחה ולדעת כי אינכם פוגעים באבן היקרה.
  • לבחור לפי הכיס – לפני שאתם בוחרים את השיש המתאים, בצעו השוואת מחירים. כך תוכלו להיערך בהתאם להוצאות השונות, ולבחור בשיש המתאים לכיס הפרטי שלכם. עם זאת, שימו לב כי לעתים עדיף לשלם עבור שיש איכותי יותר שיוכל לשרת אתכם לתקופה ארוכה מבלי שתצטרכו לתקן או לשפץ אותו.

כוחו של השיש הטבעי

היום מקובל להטמיע שיש טבעי למטבח והוא נפוץ במטבחים הביתיים. לשיש זה מספר יתרונות. ראשית, הוא מתאים לכל מי שאוהב את הטבע. שיש טבעי מחליף את חברו השיש הסינטטי ומעניק לדיירים תחושה של אותנטיות וטבעיות. שנית, שיש מסוג זה מתאים לכל מי שמעוניין להעניק מראה עשיר ואלגנטי לבית. ולבסוף, מדובר בשיש עמיד. הוא יכול לעמוד כנגד השריטות של סכין המטבח וקל לנקות אותו מפני כתמי שמן ולכלוכים אחרים.

כוחו של גרניט פורצלן

מקובל להניח אריחי שיש גרניט פורצלן במטבחים רבים. ואכן מדובר בחומר עמיד המועדף על ידי הדיירים המעוניינים להעניק ערך מוסף למטבח שלהם. אריחים אלה עשויים מחרסינה קרמית, והם בעלי יתרונות לא מעטים. בניגוד לאריחים אחרים העשויים מקרמיקה, אריחי גרניט למטבח עמידים מפני פגעים חיצוניים, וכך ההשקעה הכספית בהם כדאית לטווח ארוך. כמו כן, השיפוצניקים אוהבים להתקין אריחים אלה בשל הקלות שבה ניתן להדביק אותם על הריצוף הישן מבלי הצורך לפרק את כל המשטח. ולבסוף, הלקוח יכול לבחור רמות חוזק וגימור שונות בהתאם לדרישותיו.

 

אנצ'ה – החברה שתדאג למטבח שלכם

מעוניינים לחדש את המטבח לקראת פסח? חברת השיש אנצ'ה בצפון היא חברה מקצועית העוסקת בתחום קרוב ל-30 שנה. כאן תוכלו למצוא  מגוון רחב של אבני ריצוף איכותיות שיעניקו למטבח שלכם מראה ייחודי ויוציאו אנחת תדהמה מפי האורחים שבאים לבקר. הצוות המקצועי של אנצ'ה מלווה את הלקוח לאורך כל תהליך ההתקנה של המטבח החדש.

20 News

20 News


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.