זה קורה לי בכל פעם שאני נדרשת לצאת לפגישה עסקית או חברית, בעיקר בהם אני אמורה לפגוש אנשים בפעם הראשונה. באופן בלתי נשלט קופץ לי מיד לראש כל כתבה ומאמר שקראתי בנושא חשיבות הרושם הראשוני ושפת הגוף אותה עליי לאמץ. לבחורה לחוצה מטבעה היכולה לקרוס תחת שאלות כמו מה נכון ללבוש  ואילו אביזרים אופנתיים כדאי לצרף, הדבר הופך למעיק במיוחד. מזל שיש לי בתיק סוד קטן ומנצח, מסכת בד לפנים של /MAELYS.

אני ערה לכך שהדימוי העצמי שלי קשור למידת הרושם הראשוני שאייצר, לכן גם ברורה לי החשיבות בהשקעה במראה החיצוני. מוצר שגורם לי להרגיש במיטבי לפני שאני יוצאת לפגישות הוא מסכות בד לפנים של מאליס /MAELYS.

מעבר לכך שהמסכה מזינה את עור הפנים ברכיבים פעילים ולחות חיונית, היא מעניקה לי תחושת רוגע ומחזקת לי את הביטחון העצמי. גם במידה ומתעוררת פגישה בלתי צפויה אני תמיד מוכנה, המסכה של מאליס /MAELYS כבר תקופה ארוכה אורחת קבועה אצלי בתיק, היא מגיעה באריזה חד פעמית ומוכנה לשימוש בכל מקום וזמן.

בעולם בו המראה החיצוני ובפרט עור הפנים שלנו תופסים חלק נכבד בכרטיס הביקור אותו אנו מציגים לעולם, נחמד לקבל סיוע בדמות מוצרי טיפוח יעילים. מסכות הבד לפנים של מאליס /MAELYS מאפשרות לי להציג מראה בריא, רענן וקורן בתוך פחות מ 15 דקות. התארגנות לפגישה בין אם חברית או עסקית מלווה אצלי בד"כ במבט זועף אל השעון, תחושה תמידית של חוסר זמן. אני מקווה שאני לא היחידה שחשה שלחץ  מזיז את מחוגי השעון קצת יותר מהר מהרגיל.

, אתר מאליס

שלא תבינו לא נכון, אני לא נוהגת להתעסק עם המראה החיצוני שלי באופן אובססיבי, חיה בשלום עם היתרונות והחסרונות שיש בגופי. אני פשוט מודעת לכך שכשאני מרגישה טוב עם המראה החיצוני שלי אני חשה הרבה יותר נינוחה ומלאת ביטחון עצמי, בדומה לתחושה המתקבלת לאחר קניית בגד חדש המחמיא לגזרה.

שיטוט קצר בשיח המתנהל ברשתות החברתיות גרם לי להבין שאני חלק מתופעה נרחבת. המוצרים  של מאליס /MAELYS הפכו לטרנד הכי חם ברשת בשנה האחרונה. קסמה של המסכה נעוץ ביכולתה להעניק טיפול פנים נעים ומהיר במיוחד, באופן עצמאי, במקום ובזמן שנוח לי.

מסתבר שאני לא הבחורה הלחוצה היחידה בסביבה..

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא