(הליכוד) טוען כי ההצעה לחקור את ח"כ דודי אמסלם בחשד לסחיטה באיומים בשל הצעת החוק שהגיש מזכירה לו את הצעות המאפיה. בראיון ל"" אמר: "זה דברי הבל, אני מאד מקווה שהוא חזר בו או שהתלוצץ. אנחנו לא רוצים שיהיה לנו הצעות מסוג המאפיה, לא במערכת המשטרתית ולא במערכת הפוליטית".

בהמשך אמר השר הנגבי כי אותו מפכ"ל לשעבר לא מייצג את המשטרה וכי המשטרה עצמה היא מקצועית ויודעת להבחין בין עיקר לטפל: "הוא לא מייצג את המשטרה של היום, אני לא יודע גם מי זה, אף אחד לא ציין את שמו אבל המשטרה שאני מכיר כשר לביטחון היא משטרה מקצועית שיודעת להבחין בין עיקר לטפל ולהתמקד בעשיה מקצועית ולא פוליטית".

בנוסף דיבר השר הנגבי על ואמר כי אם הגי'האד האיסלמי יעיז לתקוף הם יצטערו על כך צער רב: "הגי'האד האסלאמי ניסה לגבש מתקפת טרור באמצעות מנהרת תקיפה שחצתה את הגבול, ישראל פעלה על פי הזאת כך שכל הדיבורים על על כך נראים לי מופרכים ואם הם יעזו לפעול בדרך שמשקפת את האיומים שלהם הם יצטערו על כך צער רב. ישראל הבהירה שהיא רואה בחמאס כמי ששולט באופן אפקטיבי בשטח, את מי שנושא באחריות, ואם הוא יאפשר מתוך שטחו פגיעה בישראלים אז גם אתו נבוא בחשבון".

בסוף הראיון התייחס השר הנגבי גם להפסקת האש בסוריה והרחקת איראן מהגבול והבטיח שאם תהיה חציה של קווים אדומים ישראל תפעל: "איראן לא מכבדת שום הסכם ואנחנו לא מעריכים שהיא תימנע מהחתירה שלה להגיע לאחיזה דומיננטית בתוך סוריה,השקיעה השקעה עצומה בהישרדותו של אסד ותנסה לגבות את המחיר. ישראל שירטטה את הקווים האדומים שלה באוזני כל העולם ובראשם מנהיגי המעצמות פוטין וטראמפ וככל שתהיה חציה של הקווים האדומים האלה ישראל תפעל. ישראל יודעת לפעול ועשתה את זה באין ספור מקרים  חלקם ידועים יותר וחלקם ידועים פחות, אין לנו עניין בהסלמה בלבנון, בסוריה או ברצועת עזה, אנחנו מעדיפים שהשקט יישאר על כנו אבל ככל שאנחנו מזהים איום מעשי ומידי אנחנו פועלים לסכל אותו מתוך אחריות של ראש הממשלה והממשלה לביטחון אזרחי המדינה"

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.