אורי קידר, יו"ר ישראל חופשית מבית הקרן לישראל חדשה יוצא במתקפה חריפה כנגד יו"ר איגוד רבני קהילות הרב עמיחי אליהו: "לא קרה דבר כל כך רע ליהדות כמו העובדה שיש אנשים כמו הרב אליהו שמנסים לייצג אותנו, היהדות סובלת מזה".

בהמשך למתקפה שפתח ראש עיריית תל אביב רון חולדאי כנגד סממנים דתיים ברחובות העיר ליד בתי הספר ממשיך בביקורת החריפה יו"ר ישראל חופשית אורי קידר בראיון בגל"צ אצל יעל דן ואמר כי אין מקום לסממנים דתיים ולדוכני תפילין ברחובות תל אביב ולאחר מכן יצא בהתבטאות חריפה כנגד הרב עמיחי אליהו בה אמר כי: "לא קרה דבר נורא ליהדות מהרב עמיחי אליהו" בתגובה לכך מגישת התוכנית יעל דן יצאה להגנת הרב עמיחי אליהו ואמרה: "לא נראה לי מכבד להגיד שלא קרה דבר נורא יותר ליהדות מהרב עמיחי אליהו".

הרב אליהו בתגובה: "אני מקווה שהציבור ידע לשפוט את הטירוף הרדיקלי שמבטא באמירותיו של יו"ר ישראל חופשית אורי קידר"

כזכור הרב עמיחי אליהו, יו"ר רבני קהילות תקף הבוקר את ראש עיריית תל אביב חולדאי בעקבות החלטתו לאסור הצבת דוכני תפילין.
"התחרות מי מגיע לימים חשוכים יותר בין ראשי הערים במרכז ליו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, היא הזויה ומעוררת בחילה. מדינת ישראל, רובה ככולה אוהבי יהדות ושומרי מסורת ורק קומץ קטן בעלי ממון משקיע את כל כולו למען מיסמוס המדינה היהודית והדמוקרטית" הרב הוסיף כי הוא "מזמין את חולדאי וליברמן לסייר איתי בקרב הקהילות וכלל עם ישראל שיבין כי האהבה למדינה ולשמירה על המסורת היא נחלת הכלל. מכעיס ומצער לראות אדם הפועל לפגוע בסלע קיומנו שלנו כחברה, כעם וכמדינה".

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.