דף הבית > המומחים ב-20: תוכן שיווקי > לא צריך תואר כדי להפעיל בית חכם

לא צריך תואר כדי להפעיל בית חכם

בימים עברו בית חכם היה נחלתם של ספרי מדע בדיוני. לאחר מכן, רק אנשים עמידים במיוחד יכלו להרשות לעצמם ליהנות מפירותיו. ככל שחלפו הימים, השתכללו הפיתוחים בתחום זה, והיום יותר ויותר אנשים יכולים להרשות לעצמם לכבות את האור מבלי לגעת במתג החשמלי. נוסף על כך, התקנת התשתיות עבור הבית החכם מתבצעת בקלות לפרק את הקירות …

בימים עברו בית חכם היה נחלתם של ספרי מדע בדיוני. לאחר מכן, רק אנשים עמידים במיוחד יכלו להרשות לעצמם ליהנות מפירותיו. ככל שחלפו הימים, השתכללו הפיתוחים בתחום זה, והיום יותר ויותר אנשים יכולים להרשות לעצמם לכבות את האור מבלי לגעת במתג החשמלי. נוסף על כך, התקנת התשתיות עבור הבית החכם מתבצעת בקלות לפרק את הקירות של הבית או לפגוע בתשתית הקיימת, ומדובר בהתקנה פשוטה למדיי. אז אם אתם רוצים לחוש את העתיד הלא רחוק כל כך, התחילו להתעניין במוצרי הבית החכם.

כל היתרונות בבית אחד

טכנולוגיית בתים חכמים מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות לא מעטים. אלה כמה דוגמאות בולטות לכך:

  • חוסכים באנרגיה – הבית החכם כולל מערכות שיכולות לבקר את מערכת החשמל בבית ובדרך זו לחסוך באנרגיית החשמל ובחשבון החשמל שאתם משלמים מדי חודש בחודשו. אם, למשל, שכחתם לכבות את אחד המכשירים החשמליים בבית לפני שיצאתם, תוכלו לעשות זאת באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם המחובר לבית החכם. כמו כן, כאשר אתם יוצאים מהחדר, אינכם צריכים לדאוג לכיבוי אורות. הבית יעשה זאת במקומכם.
  • כל אחד יכול – הממשק מתחבר אל הטלפון או הטאבלט הוא ממשק חכם וידידותי למשתמש. כך שגם אם אינכם חזקים בתחום המחשבים, תוכלו לשלוט בו בקלות ובמהירות. לשם כך, מספיקה הדרכה מהירה של אנשי מקצוע. את כל הפונקציות המתקדמות יותר תוכלו לגלות תוך כדי שימוש או באמצעות פנייה לתמיכה הטכנית.
  • פתרון לשומרי שבת – אם שמירת השבת חשובה לכם והסתפקתם עד היום בשעות השבת הפשוט שהספיק אך בקושי למנורה הקטנה שבסלון, בזכות הבית החכם תוכלו לשלוט בכל המערכת ולכוון זמני הדלקה וכיבוי אוטומטיים לכל מכשיר חשמלי שרק תבחרו.
  • שליטה בלתי מוגבלת בית חכם מאפשר לדיירים לשלוט במכשירי החשמל בכל עת מהמכשירים הניידים שלהם או באמצעות שלט רחוק.

חוכמתו של המפסק

מפסק חכם לדוד מאפשר לכם לשמור על המראה האסתטי של הבית מצד אחד ולהפעיל את הדוד החשמלי שלכם בחורף בקלות וביעילות. מפסק חכם לדוד הוא מפסק מעוצב אשר עשוי מזכוכית ומתמזג להפליא עם עיצוב הבית. מעבר לכך, תוכלו ליהנות מיכולותיו הכוללות: שליטה בכיבוי והדלקה של הדוד באמצעות הרשת האלחוטית, כיוון השעון של המפסק לכיבוי אוטומטי של הדוד, והעיקר – חיסכון בחשמל.

מאירים את הבית בחכמה

מפסק תאורה חכם הוא הפתרון האידיאלי לבית שמעוצב בסגנון מודרני. מדובר במפסק חסכני ומינימליסטי שאינו דומה למפסקי הפלסטיק המגושמים והבלתי אסתטיים. אך מעל לכל, מפסק מסוג זה מאפשר לכם לבצע כמה פעולות משמעותיות כמו לבקר את העוצמה של התאורה בחדר או את צבעה. כמו כן, תוכלו לשלוט מרחוק בתאורה באמצעות הרשת האלחוטית או השלט הרחוק.

לדעת מה קורה במבנה

בניין משרדים, מרכז מסחרי או כל מקום אחר שיש בו מגוון רחב של אנשים זקוק לביקורת תמידית. בקרת מבנה יעילה, שהיא חלק מטכנולוגיית הבית החכם, מתאפשרת באמצעות שליטה על מערכות החשמל. כי כשמדובר במבנים גדולים יש צורך לחסוך בחשמל ולתכנן את שעות פעולתם של מכשירי החשמל בהתאם לשעות הפעילות של בתי העסק.

רוכשים מוצרים חכמים בדרך חכם

חשוב לרכוש מוצרי בית חכם בחברה אמינה בלבד. כזו היא גרבר הום, החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים חכמים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כדוגמת מערכות שליטה אוטומטיות על מכשירים שונים בבית, מצלמות IP משוכללות ועוד. בזכות המוצרים האיכותיים תוכלו לעזוב את הבית למשך שלם, לצאת לחופשה בחו"ל ולדעת שהמכשירים החשמליים שלכם נמצאים בבקרה תמידית.

 

20 News

20 News

אולי יעניין אותך גם

מתי תדרשו לאטום את המרפסת?

אחת הבעיות העיקריות היא שבמרפסת מרוצפת שלא עברה איטום, או כזו שהאיטום שלה נעשה ברשלנות, מי גשם עלולים לחלחל מבעד למרצפות ולהגיע למקומות שונים בבית כמו קירות, רצפה וכד', וליצור מגוון רחב של בעיות הקשורות לרטיבות – החל מכתמים ועובש ועד לתקלות במערכת החשמל