רה"מ התייחס היום  (ב') לתקיפת מחבלי דעא"ש ברמת הגולן. במסגרת ישיבה של סיעת , שיבח את תגובת כוחות הביטחון להיתקלות עם המחבלים. "הגבנו בתקיפות רבה וגבינו מחיר מאוד כואב ומהיר מהאויבים שלנו" אמר נתניהו.

בתוך כך, ראש הממשלה הבטיח לנקוט ביד קשה נגד כל גורם עוין שיתקוף את ישראל. "לא נאפשר שום טפטופים. נגיב בתקיפות, ובמקרה הצורך נתקוף את אויבינו לפני שהם פוגעים בנו. לא נאפשר לאסלאם הקיצוני לפתוח נגדנו חזית נוספת, לא ניתן לאף גורם לפגוע בנו ברמת הגולן" אמר נתניהו, והוסיף, "אנחנו ממשיכים לעמוד אחר האירועים מקרוב וליישם בנחישות את המדיניות שקבעתי".

ראש הממשלה, ביבי, נתניהו
ראש הממשלה בנימין נתניהו. נותן גיבוי לשרים

"הרשויות פעלו באופן יוצא מן הכלל"

לאחר שראש הממשלה סיכם את דבריו על החזית עם דעא"ש, נתניהו הגיב לגל השריפות שהתרחש ברחבי הארץ בשבוע האחרון. נתניהו נתן גיבוי לשרים תחתיו, לרשויות ולכוחות ההצלה. "התמודדנו השבוע עם גל שריפות רחב היקף, אני רוצה להחמיא לשרי הממשלה על פעולה נמרצת שמטרתה לסייע למלאכת הכיבוי ואחר כך למלאכת השיקום". אמר נתניהו. "כל שרי הממשלה, בראשם השר ארדן, כחלון, דרעי והשרים האחרים, כמו גם כל המשרדים המעורבים בפעולה נמרצת לסייע במלאכת הכיבוי והשיקום. משטרת ישראל ומד"א, חיל האוויר והעורף, עשו עבודה יוצאת מהכלל".  כמו כן, ראש הממשלה ציין לשבח את האזרחים ששמעו להוראות המשטרה שהוכיחו דוגמא לאזרחות טובה.

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.