האם יו"ר העבודה, עמיר פרץ, מנסה "להעלים" או לדחוק הצידה את מרב מיכאלי, מספר 4 ברשימת המפלגה לכנסת?
גורמים במפלגה מספרים ל'ערוץ 20' שפרץ ושותפתו להנהגה אורלי לוי אבקסיס מנסים לגייס קולות של מצביעי ימין ולכן מעדיפים להצניע את נוכחותה של מרב מיכאלי בצמרת רשימת המפלגה, זאת בשל העובדה שמיכאלי לא מקובלת בחוגי הימין ונתפסת שם בעלת עמדות שמאל התואמות יותר ל "מרצ".
"פרץ מעדיף להבליט את אורלי ואת איציק שמולי ואפילו את רויטל סוויד שמדורגת ברשימה אחרי מיכאלי, והכל כדי לא להצטייר כמפלגת שמאל. מיכאלי היא במובנים רבים 'סדין אדום' למצביעים פוטנציאליים מהפריפריה בעיקר שמזוהים עם הימין המתון". כך מספר פעיל בכיר במפלגה.
בכיר אחר מפנה את תשומת ליבנו שמיכאלי כמעט ולא מתראיינת בשבועות האחרונים, תמונתה לא מופיעה ב"נבחרת" של המפלגה, הנוכחות שלה ברשתות החברתיות במינון נמוך יחסית, באירוע הגדול שארגנה המפלגה באופקים, מיכאלי לא נראתה וגם בתמונות שמפיצה דוברות המפלגה רואים בכירים רבים ברשימה, אך לא את תמונתה של מיכאלי.
חברי מפלגת 'העבודה' בסיור בשטח. מיכאלי לא משתתפת
רויטל סוויד, כאמור רק במקום השישי ברשימה, אבל היא צמודה יותר לפרץ ולוי, ואף מונתה לראש צוות התגובות של המפלגה.
"לעמיר פרץ היו שתי בעיות גדולות בתחילת הקמפיין. האחת סתיו שפיר, שלמזלו נטשה את המפלגה והשנייה היא מרב מיכאלי שלא עוברת חלק בגרון למצביעים שפרץ רוצה לגייס. זאת מפלגה דמוקרטית אז אי אפשר להזיז את מיכאלי מחוץ לעשירייה אבל עושים הכל כדי להשכיח אותה מהציבור". מספרים במפלגה.
אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.