אמש (ה') נחתם חדש עם נציגות העובדים והסתדרות העובדים ב ההסכם נחתם מול כלל המגזרים בחברה; טכנאים, קבועים וזמניים, , עובדי קרקע ועוד.ההסכמות גובשו לאחר ממושך בין הנהלת החברה לטייסיה, שאף הידרדר למאבקי כוח שכללו בשלהי 2016, לצד יחסי עבודה מתוחים עם בעלי תפקידים שונים.

אל על פלאש 90

במסגרת ההסכם ניתנה תשומת לב מיוחדת לתנאי העסקתם של עובדיה הזמניים של אל על, קבוצה שזכתה לשיפור ניכר בתנאי התעסוקה לצד פתיחת אפיקי קידום והמשכיות ושיפור הביטחון תעסוקתי.

יו"ר נציגות הכללי, עו"ד , מסר כי "ההסכם מטיב עם עובדי אל על כולם, ובמיוחד עם קבוצה רחבה של עובדים שביטחונם התעסוקתי שופר באופן ניכר. אני מאחל לנציגות העובדים וההנהלה המשך שיתוף פעולה, למען אנשי אל על ולמען הצלחתה של החברה".

מנכ"ל אל על דוד מימון. צילום: פלאש 90
מנכ"ל אל על . צילום: פלאש 90

מנכ"ל אל על, דוד מימון, אמר כי "הנהלת החברה שמחה על כי נחתם ההסכם בהמשך להסכמות שהושגו בדצמבר האחרון. עובדי אל על הם המשאב העיקרי של החברה, וההסכם יאפשר לכולנו לשלב כוחות בהצעדתה של החברה לקראת הליך ההתחדשות, עם הגעת מטוסי הדרימליינר החדשים החל מהחודש הבא".

, מחזיק תיק התחבורה בהסתדרות, מסר בתגובה לחתימת ההסכם כי "מדובר בהסכם היסטורי שמביא עמו משב רוח חיובי, שיפור תנאים וביטחון תעסוקתי לקבוצה רחבה של עובדים מסורים ומחויבים. ההסכם מהווה צעד חשוב בבניית יחסי עבודה טובים בחברת אל על".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.