אנו זקוקים לאוויר לנשימה, ובכן כמו אוויר לנשימה. כדי שמוחנו יתפקד היטב במהלך היום הוא זקוק לאספקה מתמדת של חמצן. כאשר אנו נמצאים בחוץ, זו אינה בעיה גדולה. אנו פשוט יכולים ליהנות מאוויר צח. אך כשאנו נמצאים בתוך חלל סגור, לא פעם אנו מרגישים חנוקים בשל הריחות השונים ההולכים וממלאים את החדר. כשאנו נמצאים בביתנו אנחנו יכולים להתגבר בקלות על בעיית האוויר הדחוס ופשוט לפתוח את החלון ולתת לאוויר הנקי להיכנס פנימה. אל כאשר אנחנו נמצאים בתוך מבנה העניין הופך לבעייתי יותר. לשם כך בא לעזרתנו מפוח אוויר המוצע על ידי חברה מקצועית.

מפוח אוויר – למי הוא מתאים

תפקידו של מפוח אוויר קטן או מאסיבי הוא להוציא את האוויר הדחוס מהחדר ולהכניס בתמורה אוויר נקי יותר. המפוחים מתאימים למקומות גדולים שבהם יש צורך בתחלופה מתמדת של אוויר. אלה כמה מבין המקומות הבולטים:

  • מטבחים – ואין הכוונה למטבח הביתי הקט שכדי לרענן את האוויר אפשר פשוט להדליק את המאוורר או לפתוח את החלון, אלא הכוונה למטבחים הגדולים המצויים במקומות כמו מסעדות או בתי מלון. במטבחים אלה מתקיימת פעילות רבה. הטבחים מכינים מאכלי גורמה וריחות של בצל מטוגן, שמן רותח ורטבים שונים נישאים מכל עבר. את בליל הריחות הזה מסנן מפוח אוויר עוצמתי.
  • מרכזים רפואיים – מעבדות, בתי חולים ומרפאות זקוקים לאספקה תמידית של אוויר נקי. אוויר זה מוציא את החיידקים המזיקים ומסייע בשמירה על בריאותם של המטופלים ושל צוות העובדים.
  • קניונים ומרכזים מסחריים – במקומות אלה עוברים אנשים רבים במשך שבעה ימים בשבוע כדי לבלות בקניונים ובמסעדות. על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות ולהנעים את זמנם של השוהים חשוב לסנן את האוויר.

מאווררים לתעשייה

העבודה במפעלי התעשייה היא אינטנסיבית. עובדי שטח ומהנדסים פועלים יחדיו כדי להוציא אל הפועל מוצרים איכותיים שונים. מקומות שבהם עוברים מאות אנשים מדי יום ביומו זקוקים לאוורור תמידי. וכך מאוורר תעשייתי חזק ואיכותי נכנס לתמונה. מאוורר זה מתאים לשאיבה אינטנסיבית של עשן וריחות בלתי נעימים ומזרים אל החללים הגדולים אוויר נקי וטוב.

דרכים שונות לסינון אוויר

סינון אוויר מתבצע באמצעות מפוחים מסוגים שונים. כך למשל, מפוח תעלה תעשייתי מתאים למפעלים ולתעשיות. מפוח זה שואב את האוויר הבעייתי והדחוס באמצעות תעלות ארוכות. ישנם גם מפוחים ציריים המיועדים אף הם להוצאת אוויר אינטנסיבית. מפוחים צנטריפוגליים, לעומת זאת, הם מפוחים השואבים את האוויר במעין “יניקה” ופועלים באופן שקט. הם מתאימים במיוחד למקומות קטנים כמו מטבחים ויכולים להתגבר על ריחות בלתי נעימים של עשן ואוכל. נוסף על כך, קיימים גם מפוחי אינדוקציה אשר מוציאים אוויר במרחק של כ-90 מטרים. מסיבה זו בעלי עסקים אוהבים להתקין אותם במקומות כמו חניונים או אולמות. מפוחים אלה הם בעלי מראה אסתטי נעים, הם מאפשרים לחסוך באנרגיה ומתמזגים היטב עם הסביבה שבה הם מותקנים.

לנשום עמוק, קוניצין ולדימיר כבר בדרך

הקמתם מסעדה חדשה בקניון אך זקוקים למפוח אוויר חזק אשר יסנן את הריחות הבעייתיים? אתם בעלים של מפעל גדול הדואגים לרווחתם של העובדים שלכם? הצוות של חברת ולדימיר קוניצין פתרונות אוורור תעשיה נמצא כאן כדי לעזור לכם להתאים את המפוח הנכון עבורכם ולסנן את הגזים הרעילים המאיימים על העובדים השוהים בתוך המתחם במשך 9 שעות ביממה ואף יותר. אצל קוניצין ולדימיר תוכלו  לרכוש מגוון רחב של מערכות איכותיות שישרתו אתכם לאורך זמן: מערכות נידוף, זרועות יניקה, שולחנות יניקה, מערכות שנועדו לפינוי עשן, מערכות למיזוג אוויר ועוד.

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.