21:32 17/12/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > כתב אישום הוגש נגד ח"כ אורן חזן בגין תקיפת עובד ציבור

כתב אישום הוגש נגד ח"כ אורן חזן בגין תקיפת עובד ציבור

"נצמד אל מנכ"ל העירייה ודחף אותו בחוזקה": הפרקליטות הגישה הבוקר כתב אישום כנגד חבר הכנסת אורן חזן בעבירות תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי

פרקליטות מחוז מרכז הודיעה כי הגישה הבוקר (ה') לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום כנגד חבר הכנסת אורן חזן, בעבירות תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. על פי ההודעה, ההחלטה על הגשת כתב האישום התקבלה על ידי היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, בהתאם להמלצת פרקליט המדינה, ולאחר שנדחו טענותיו של חבר הכנסת חזן בשימוע שנערך לו.

ביהמ"ש לא קיבל את גרסתו. ח"כ אורן חזן בביהמ"ש בדיון שנערך בחודש מרץ. צילום: פלאש 90
ח"כ אורן חזן בביהמ"ש בדיון שנערך בחודש מרץ. צילום: פלאש 90

 

לפי כתב האישום, "באוקטובר 2014, לאחר שנודע לח"כ חזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב, הוא הגיע למשרדי העירייה ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי הורה על הטלת העיקול. משהבין כי מנכ"ל העירייה הורה על הטלתו, המתין להגעתו של המנכ"ל, ואז צעק עליו וגידף אותו. בהמשך, נצמד חזן אל המנכ"ל ודחף אותו בחוזקה באמצעות ידיו עד אשר המנכ"ל הוטח במעקה. המנכ"ל נכנס לחדר הישיבות ואילו חזן נכנס מיד אחריו, סגר את דלת החדר ואמר 'אף אחד לא יוצא מפה'".

עוד ממשיכה לתאר הפרקליטות, כי "בחדר הישיבות המשיך חזן לצעוק ולגדף את המנכ"ל, עד אשר הוצא מהמקום. לאחר מכן התפרץ חזן ללשכת ראש העיר, מבלי שקיבל לכך אישור, והחל לצעוק ולגדף את ראש העיר. ראש העיר הורה לחזן לעזוב את לשכתו, אולם חזן סירב תוך שהוא מאיים כי 'יטפל' בראש העיר, וכי ידאג שהאחרון לא 'ישב עוד בכיסא'".

יש לציין כי האירועים המיוחסים לח"כ חזן אירעו טרם בחירתו לכנסת.

התיק נחקר על ידי משטרת ישראל. התיק מטופל בידי עו"ד ריקי גולדברג סגל מפרקליטות מחוז מרכז (פלילי).

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

צילום: חמ"ל קב"טים

רקטה שנורתה מעזה נפלה סמוך למבנה בנתיב העשרה

שתי רקטות נורו הערב מרצועת עזה, אחת מהן התפוצצה בתוך יישוב. מבדיקה ראשונית עולה כי אין נפגעים