גיוס התרומות ללוחם , שהורשע בהריגת מחבל ונשלח לכלא לשנה וחצי, הושלם כשהצטברו 220 אלף שקל שנתרמו על ידי למעלה מ-1500 אנשים.

"אין לי מילים", כתבה המארגנת . "אלאור בכלא, והחיבוק הזה שלכם נותן חיות ושמחה לו, ולהורים המתוקים שלו שעברו מסכת ביזיונות. נותנים גב ללוחמים, ואת זה אתם אמרתם!! אלופים!!"

היעד שהציבו היוזמים הוא גבוה יחסית, ונפתח במקביל לכניסת אזריה לכלא בצריפין. "אנחנו מלווים את אלאור ומשפחתו  יום יום, שעה שעה, דואגים להם, מגייסים מימון לתמיכה בהם, ומראים שעם ישראל לא נוטש אותם! ובנוסף…  מצטיין הולך לכלא, האויב צוהל, וחיילנו מתוסכלים…!", כתבו.

לוחם כפיר אלאור אזריה, צילום פלאש 90
לוחם כפיר אלאור אזריה, צילום פלאש 90

היוזמים הדגישו כי כל התרומות יועברו למשפחת אזריה. "אביו של אלאור עם בעיות בריאותיות קשות, האם בכאב עמוק ואלאור בכלא ואינו יכול לעזור. כשאלאור יצא מהכלא הוא יתחיל את החיים. ביתרון בזכותכם ועם תמיכה חזקה וחיבוק. צריכים את עזרתכם כדי שהמילה האחרונה תהיה שלנו, עם ישראל ולא של הטרור האיסלמי!", סיכמו.

איילת לאש, כתבה אז בעמוד הפייסבוק שלה: "עכשיו תורנו לתת גב לאלאור, להוכיח לו ולמשפחתו שעם ישראל איתו, תומכים בו ומלווים אותו!. אלאור אזריה, לוחם מצטיין, נכנס היום לכלא אחרי שחיסל מחבל. על העוול, על עגמת הנפש ועל הייסורים שעברו עליו ועל משפחתו, אנחנו רוצים לפצות".

"בואו נוכיח לאלאור שעם ישראל איתו, לא מפקיר אותו, לא מפנה לו גב. כי כעת, אלו שצוחקים הם המחבלים. אנחנו חייבים את עזרתכם", סיכמה.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.