טור לילה כפול, שני עניינים, שני סיפורים: נתחיל  עם . אריק, הוא יועץ התקשורת של שירה רבן, ש.ר. עובדת מעון שהגישה נגד אשת .

בעבר היה אריק גם יועץ התקשורת של מני נפתלי, הכל מקרי. יש לו ניסיון. אמש נפתחו מהדורות החדשות עם הודעות הווטאס אפ האלה ששלח אריק לנ.ק, עובדת אחרת במעון ראש הממשלה שהיא עדה בתביעה החדשה נגד שרה נתניהו ואריק מציע לה עבודה, שמע עליה דרך מכרים משותפים: הוא מנכ”ל, מחפשת עוזרת אישית למנכ”ל, אבל אפשר לבדוק את התאמתך גם לתפקידים אחרים, תרימי טלפון.

אז מה משמעות הדברים האלה? התקשורת שיודעת להעניק את הכותרות החמורות והמדויקות, כשהיא רוצה, נזהרת כאן. נעה בין “הצעה מוזרה” או “הצעה משונה”. פתאום מושגים משפטים מדויקים יותר כמו “הדחת עד” או “שיבוש חקירה” כמעט נעלמו מהלקסיקון.

רעיית רה"מ, הגב' שרה נתניהו. צילום: פלאש 90
רעיית רה”מ, הגב’ שרה נתניהו. צילום: פלאש 90

הגדיל לעשות היום מעריב שהעניק את הכותרת הזאת: החשד: אלמנטים פליליים בהעסקת העובדת החרדית. איזה אלמנטים? חפשו בידיעה ולא תמצאו אבל הודעות הוואטס אפ של רוזנטל, ראיות לכאורה שלא מותירות ספק? בקטנה. הרי רוזנטל בסה”כ שמע על מצוקה וביקש לסייע.

המופע המרגש של רוזנטל נדד היום בין כל ערוצי הרדיו והטלויזיה: פעם הוא לא נרדם בלילה ופעם כאבי בטן.

ומה איתנו? מתי מישהו יעזור לנו? הרי גם אנחנו הפסקנו להירדם בלילה ופיתחנו  כאבי בטן ממופעים כאלה של יחצנים ועורכי דין שטועים לפעמים לחשוב שכולנו מטומטמים – אבל איזה מזל שאנחנו מעריכים את עצמנו קצת יותר.

עד כאן בעניין רוזנטל, אבל לא סיימנו את טור הלילה כי היום קרה עוד משהו שלא יכולנו לוותר עליו, לקרוא ולא להאמין.

אגודת העיתונאים בתל אביב פרסמה היום את רשימת הזוכים בפרסי הרדיו שיחולקו בכנס אילת לעיתונות שייערך בקרוב – מפגש שנתי של הברנז’ה. התבוננו ברשימת הזוכים וראינו שבפרס תכנית המלל הטובה ביותר, יוענק ל”תכנית הספורט של ישראל”, בהגשת אופירה אסייג ואייל ברקוביץ’. התוכנית מסכמת את אירועי הספורט בישראל, בסגנון אישי ייחודי, קצבי ולא מעונב, פונה לקהל רחב ומגוון. מביאה מדי יום את חדשות הספורט נחשבת למשפיעה מאד על המאזינים, השחקנים, המאמנים ועסקני הספורט.

זה עוד ארוך נעצור כאן.

משפיעה מאד על המאזינים? סגנון אישי ייחודי? אם אתם גם חובבי ספורט וגם חובבי שפה יפה – אז זכיתם פעמיים. קראנו את זה ונזכרנו בפעם האחרונה שהסגנון האישי הייחודי היכה באוזנינו.

ברכות מאיתנו לתוכנית המלל הטובה ביותר ברדיו. אז עכשיו כאשר כולנו יודעים מה הסטנדרטים של אגודת העיתונאים במתן פרסים, זה כבר ממש לא משנה מה חושב הציבור על התקשורת – הנה לכם מה שחושבת התקשורת על עצמה.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.