2:34 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו: "אנחנו יודעים איפה הנעדרים"

נתניהו: "אנחנו יודעים איפה הנעדרים"

בסיור שערך ראש הממשלה ברמת החייל סיפר כי קיבל תדריך ממפקד פיקוד העורף. "אני מקווה שנגיע אליהם בזמן"

ראש הממשלה הגיע לפני שעה קלה לזירת התאונה המחרידה שאירעה הבוקר (ב') בחניון ברחוב הברזל בתל אביב וקיבל סקירה מהכוחות הפועלים בשטח לאיתור הלכודים: "אני מקווה שנגיע אליהם בזמן".

ראש הממשלה בזירת האירוע

"קיבלתי עכשיו סקירה ממפקד פיקוד העורף" אומר נתניהו "הכוחות כאן פועלים במהירות האפשרית, לנסות לחלץ את הלכודים, מאמץ קשה מאוד, מקצועי ומאוד מאתגר, כמובן אנחנו מאחלים החלמה לכל הפצועים".

עוד אומר ראש הממשלה מהזירה "הפעילות כאן היא ברמה הגבוהה ביתר שיש, היעד כרגע הוא הצלת חיי אדם, אנחנו מפיקים כאן הרבה לקחים, חלקם כבר הופקו, הם מיושמים במידה מרשימה. מדינת ישראל דואגת לאזרחיה, ואני מקווה ומתפלל שיעלה בידכם להציל את הלכודים כאן".

ראש הממשלה בזירת האירוע. צילום: קובי גדעון, לעמ
ראש הממשלה בזירת האירוע. צילום: קובי גדעון, לעמ

נתניהו: "אנחנו יודעים בדיוק איפה הם נמצאים"

ראש הממשלה מספר "למדתי מהסיור שיש כאן כוחות מקצועיים ונחושים מאוד, מערך שנבנה וכבר פעל ברחבי העולם, למעשה זה כמעט מבחן ראשון של קריסה, דבר שיכול לקרות בנסיבות אחרות, בהתקפות טילים ורעידות אדמה".

"נכון, יש לכודים ואנו מכירים את זה מרעידות אדמה, אנחנו לא חוסכים שום מאמץ להוציא אותם, אנו מבינים את המצוקה שלהם, את הדאגה הכבירה שאנשים שותפים לה, עושים הכל כדי להוציא אותם, הייתה פה פעולה עם טכנולוגיה מאוד מרשימה כדי לאתר אותם, אנו יודעים איפה הם, אני מקווה שנגיע אליהם בזמן. אנחנו יודעים בדיוק איפה הם נמצאים, במדויק".

בנימין גל בדיווח מתוך "זה היום" מזירת האירוע

בשעה זו נמשכים החיפושים אחר 5 נעדרים אשר קיים חשש לחייהם בקריסת הבניין באתר בניה ברחוב הברזל בתל אביב, שנגרם כתוצאה מקריסת מנוף. צוותי חילוץ והצלה הוזעקו על מנת לחלץ את הנפגעים והלכודים תחת ההריסות וחילצו שני לכודים מתוך ההריסות שהוגדרו קודם לכן כנעדרים. השניים אותרו כשהם בהכרה באמצעות כלבי החילוץ של יחידת 'עוקץ' הצבאית ופיקוד העורף.

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הפקח נותן את הדו"ח לפעילים ברמת אביב. צילום: בית חב"ד רמת אביב ג'

עיריית ת"א נתנה דו"ח לחב"דניקים שהפעילו דוכן תפילין ונרות לשבת

פקח עירייה רשם דו"ח לחב"דניקים בגין העמדת דוכן תפילין וחלוקת נרות לשבת ברמת אביב