4:29 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > אשת חיל > תחליף חלב שווה זהב?

תחליף חלב שווה זהב?

האם המוצר החדש של שופרסל יצליח לשבור את שוק תחליפי חלב האם לתינוקות? כלכלי בלילה עם התשובות

יותר מחצי מיליארד שקלים מגלגל שוק תחליפי החלב לתינוקות בישראל באחד הענפים הריכוזיים ביותר בשוק המזון. הורים לילדים מכירים את הבעיה הזו היטב והמחירים מרקיעים שחקים: כתשעים אחוזים מהשוק בשליטת סימילאק ומטרנה, מה שמשאיר רק כעשרה אחוזים לשחקניות הנוספות בענף.

תחליף חלב אם של שופרסל יוריד את מחירי השוק? הראיון ב"כלכלי בלילה"

כשחברת טבע השיקה את נוטרילון, בניגוד לתחזיות, המחירים לא ירדו והחברות לא חששו מהתחרות, כעת מנסים בשופרסל להביא לשינוי כללי המשחק בענף.

דניאלה סמארי בסניף שופרסל: "הרשת משיקה היום  קו של מוצרי תחליפי חלב אם תחת המותג שלה, זה יקרא שופרסל ביבי. הדבר נעשה בשיתוף החברה האמריקאית פריגו, חברה מאוד מוכרת שם.

הורדת מחירים

הבשורה היא מבחינת המחיר. אריזה של 700 גרם שנמכרת במחיר אחיד שלך 39.90 ש"ח בכל סניפי הרשת לעומת המתחרות "מטרנה" ו-"סימילאק" שם אריזה דומה תנוע בין 52-59 שקלים בממוצע.

שופרסל מבטיחה הבדל של 30% פחות במחיר, ומתחייבת על כך שזה המחיר שלה. מדובר בחיסכון של 1,300 שקלים בשנה למשפחה עם ילד אחד.

לא רצו לזעזע את מבחינת הרכב הפורמולה, והמוצר החדש די דומה בהרכבו למוצרים המתחרים כך שהלקוח מקבל פחות או יותר את אותו מוצר אבל במחיר זול ומשתלם הרבה יותר מבחינתו.

 

מדובר בתחליף חלב ולא צמחי כך שהוא עדיין לא מתאים לתינוקות שרגישים לחלב.

יהיה מעניין לראות האם המוצר החדש של שופרסל יצליח לנפץ את ההגמוניה בשוק הזה.

 

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

סופר נני 18.10

הגרעין המשפחתי: מה חושבת סופר נני על דבריה של ח"כ מיכאלי?

אחרי שח"כ מיכאלי הגדירה מחדש את התא המשפחתי, סופר נני מיכל דליות מגיעה ל"היום הזה": "כל מקום שילד יגדל בו יהיה המקום הכי מסוכן שגדל בתוכו"