בערוצי התקשורת במהלך השבת ניסו לחטט ולגלות מה עומד מאחורי סיבת אשפוזו של ח"כ . אתמול פרסם דוברו של חבר הכנסת הודעה, לפיה חזן אושפז בבית החולים בשל כאבים בבטן התחתונה, וכי בגופו "ניתק וריד" שיצר דליפה גדולה של דם.

הפטריוטים דנים בנושא חטטנות התקשורת בחיי ח"כ חזן

אך במהדורת "המגזין עם אושרת קוטלר" דיווחה אלרואי כי "מפאת סודיות רפואית אנחנו לא יכולים לפרט את הסיבות שהביאות את חזן לחדר הניתוח, אך אנחנו כן יכולים להגיד שלא מדובר בניתוח בטן בגלל וריד קרוע", והוסיפה כי "לכל מי שמבין קצת ברפואה, ההודעה (של חזן) נראתה קצת תמוהה".

בתגובה שלח אתמול דוברו של חזן לערוץ 10 ולאלרואי את ההודעה הבאה: "הידיעה שהוצאת היא לשון הרע הכי בוטה והכי קשה שניתן. בשעה שבן אדם מתאושש מניתוח קשה ולא מסוגל לדבר, חייב במנוחה ובהיעדר לחצים – את גורמת נזק לבריאותו, בכך שאת משמיצה אותו. את נדרשת לאלתר להוריד את הידיעה ולהתנצל, ולא – תתבעי בדיוק כפי שעמית סגל נתבע. יש גבול לרשע ולרוע, ואת חצית אותו בגדול!"

שמעון ריקלין בתכנית הפטריוטים התבטא בחריפות: "אורן חזן הוא השה של כולם. פעם אחת לא אוהבים את הסגנון שלו אז דמו מותר. גם מי שלא תומך בו ולא מסכים איתו, צריכים לשמור עליו כמו כל אזרח וכל חבר כנסת. אם זה היה דמות מהשמאל ישר היו קופצים עליו ואומרים לו "איך אתה מתבטא ואיך אתה מדבר"

הפטריוטים

הפטריוטים


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.