2:54 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > תוקם ועדה לפתרון משבר התאגיד

תוקם ועדה לפתרון משבר התאגיד

רה"מ נתניהו ושר האוצר כחלון הודיעו כי יקימו ועדה לפתרון משבר התאגיד שתציג את מסקנותיה בתוך 3 שבועות

על פי הודעת משרד ראש הממשלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר משה כחלון עומלים על הקמת ועדה לפתרון משבר התאגיד שתגיע למסקנות בסוגיה תוך שלושה שבועות.

ח"כ איתן כבל בראיון באולפן "לפני כולם" עם שרון גל

זאת לאור קביעתו של שר האוצר כחלון כי תקציב השידור הציבורי לא יחרוג מסך ההוצאה התקציבית המתוכננת. השניים החליטו להקים צוות משותף של משרדי רה״מ, האוצר והתקשורת על מנת לבחון את הנושא. הצוות יגיש המלצותיו לראש הממשלה ושר האוצר בתקופה של עד שלושה שבועות. הרכב הצוות יכלול את מנכ"לי המשרדים, ראש הסגל של רה"מ, יואב הורוביץ וראש אגף התקציבים באוצר, אמיר לוי.

המשבר ייפתר? נתניהו וכחלון. לע"מ
המשבר ייפתר? נתניהו וכחלון. צילום: לשכת העיתונות הממשלתית

מוקדם יותר היום ביטל יו"ר הקואליציה דוד ביטן (הליכוד) מסיבת עיתונאים שתכנן לערוך בנושא.

כבל בדיון על התאגיד: "ראש הממשלה שורף את הבית"

ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ איתן כבל, התכנסה היום לישיבה דחופה למעקב אחר היערכות ליישום חוק השידור הציבורי הישראלי ולתחילת שידורי התאגיד "כאן". היו"ר כבר פתח את הישיבה באומרו: "כזה דבר עוד לא ראיתי. מעשה כל כך ציני, כל כך נכלולי, כל כך אופורטוניסטי. אני לא במחנה של ראש הממשלה נתניהו, אבל גם כשהוא פעל הפוך לחלוטין ממה שאני מאמין לא חשבתי לרגע אחד שהוא לא רוצה בטובת העם והמדינה".

עוד הוסיף כבל כי היו מקרים בהם הוא סבר כי נתניהו טועה "שהוא מוביל אותנו בדרך לא נכונה. אבל אף פעם לא חשבתי שהוא מוכר את המדינה. שהוא עושה מה שבראש שלו, ושתלך המדינה לעזאזל. זו הפעם הראשונה, שאני חושב שראש הממשלה שורף את הבית".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_4

"מרצ היא מפלגה של חונטה"

יו"ר מרצ הודיעה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי תעזוב את משכן הכנסת, אך תישאר בתפקידה במפלגה על מנת לקדם פריימריז פתוחים. הפטריוטים דווקא מפרגנים