תסמכו עליהם. תסמכו על האנשים האלה שבכל מוצאי שבת ימצאו את הרגע הזה, השלט הזה, או הקריאה הזאת שמוכיחים לנו שבוע אחרי שבוע עם מי יש לנו עסק.

עוד נחזור לאלדד יניב בהמשך אבל עכשיו:  אלדד אמר, אלדד קרץ,  אפשר לצאת לדרך ולהניף את השלטים: מושחת, מושחת כמה עוד אפשר לזעוק שנתניהו מושחת הגיע הזמן לעלות שלב:

אז בואו נאמר "בוגדיהו", נתניהו בוגד. ראש ממשלת ישראל, לוחם בסיירת מטכ"ל, אח שכול – הוא בוגד שדינו מוות. אבל אולי אלדד לא ראה את השלט הזה, כי אם היה רואה בטח היה מבקש להוריד אותו.

אלדד יניב בהפגנת השמאל בת"א. צילום: פלאש90
אלדד יניב בהפגנת השמאל בת"א. צילום: פלאש90

הרי לא ייתכן שאלדד יסכים לומר על ראש הממשלה שהוא בוגד. אז סיימנו עם הבוגד? עדיין לא. בואו נתחכם עוד קצת, בואו נאמר גם על הבמה שהוא בוגד, אבל לא נאמר את שמו במפורש. בכל זאת,  בוגד, לא נעים.

דבריו של עורך הדין שרגא, לא מותירים מקום לספק. לקהל המשולהב ברוטשילד ברור בדיוק מי הוא אותו בוגד.

מי אותו אדם שעל פי חוק העונשין עשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שדינו מוות, מוות!  או מאסר עולם.

אז בוגד, יש לנו. הקרקס של פתח תקווה שעבר לרוטשילד מסמן וי על מנת ההסתה השבועית. אבל מה עם מנת הגזענות השבועית.

גזענות, אתם זוכרים, אמסלם וביטן, ביטן ואמסלם, שני מרוקאים, או בשפת אנשי המחאה צמד הקופים באותו שלט שאף אחד לא ראה.

אז הנה אמש, בעמדת הגזען התורן – יושב הראש התנועה לאיכות השלטון:

רפה שכל, זב חוטם. קלאסיקה של גזענים. עכשיו חזרה לאלדד יניב. לא עובר שבוע מבלי שראש החבורה ואנשיו מסבירים לנו שאת השלט ההוא הם לא ראו. הם לא ראו את הגליוטינה, לקח להם זמן לראות את מיצג הבי די אס. אז הנה,

אליעד שרגא. צילום מסך
אליעד שרגא. צילום מסך

הנה שלט שהונף אתמול ברוטשילד. הטקסט פשוט: אלדד יניב לא מייצג אותי. לא מתלהם לא מסית, פשוט: אלדד יניב לא מייצג אותי. לא מייצג אותי? על הפגיעה בכבודו של המנהיג לא מוחלים כאן.

אז הנה ברוטשילד מסכמים עוד מוצאי שבת. קצת בוגדים, קצת רפי שכל וזבי חוטם, הרבה גזענות ואפס סובלנות כלפי ביקורת עצמית. בשלב הזה היה אמור לשבת כאן האיש הזה,

עו"ד אליעד שרגא, יו"ר התנועה לאיכות השלטון. תאמנו הבוקר ראיון, אבל הערב טלפון לא מגיע. בראיון ברדיו אמר היום  שרגא  שהוא לא גזען. וכמו מוסיף חטא על פשע הוא הסביר שהסבתא שלו מרוקאית וכשעולה לו הדם לראש זה לא בגלל שהוא ג'ינג'י אלה בגלל שהוא מרוקאי. זה ההסבר שלו.  מילה במילה. אז לא גזען, אלא סופר-גזען.  ותחליטו אתם מי כאן באמת זכאי לתואר "רפה שכל".אמיר איבגי

אמיר איבגי