11:31 16/01/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ראש מועצת מבשרת על סגירת התיק נגדו: "חיפשו אותי"

ראש מועצת מבשרת על סגירת התיק נגדו: "חיפשו אותי"

יורם שמעון, אשר היום קבעה המשטרה כי לא נמצאה תשתית ראייתית לביסוס החשדות נגדו ונגד רמי לוי, אמר בראיון ל"לפני כולם": "בנו סיפור מצוץ מהאצבע כדי לפגוע בנו"

יורם שמעון, אשר היום קבעה המשטרה כי לא נמצאה תשתית ראייתית לביסוס החשדות נגדו ונגד רמי לוי, אמר בראיון ל"לפני כולם": "יכול מאד להיות שחברו להם מספר גורמים יחד עם היועץ המשפטי של הוועדה, ויחד עם גורמים שלא אוהבים את רמי לוי, מכל המתחרים שלו וגורמים נוספים שפעלו כדי להפיל אותו ועל הדרך אמרו 'בוא נאסוף גם את יורם, נבנה סיפור מצוץ מהאצבע וככה נפגע ברמי לוי ובכל מה שקשור לעסקים שלו'".

עוד אמר שמעון: "הרגשה של הקלה משמעותית, אין ספק שהצדק יצא לאור. שלושה חודשים של סיוט, של עננה שמחרפת מעל ראשי, עננה שאין לה שום בסיס ושום שחר, עננה שבעצם הציבו מעליי אנשים בעלי אינטרסים פוליטיים בעיקר ואנשים שרצו לפגוע בשמי הטוב, בכבודי, על מנת להשיג הישגים פוליטיים".

על ההערכות לפיהן ניסו למעשה לפגוע ברמי לוי דרכו, אמר: "ידוע, זה לא סוד שהיועץ המשפטי של הוועדה המקומית לא סובל, לא את רמי לוי ולא אותי מאחר ואני ביקשתי לסגור את הוועדה ואת רמי לוי הוא שונא עוד מתקופת פיטוריו מעיריית ירושלים ויכול מאד להיות שגם חברו להם מספר גורמים יחד עם היועץ המשפטי של הוועדה, ויחד עם גורמים שלא אוהבים את רמי לוי בלשון המעטה, מכל המתחרים שלו וגורמים נוספים שפעלו כדי להפיל אותו ועל הדרך אמרו 'בוא נאסוף גם את יורם, נבנה סיפור, את ראש המועצה במבשרת, מצוץ מהאצבע וככה נפגע ברמי לוי ובכל מה שקשור לעסקים שלו'.

"אבל חברים, לא חוצים קווים אדומים. פה נחצו כל הקווים האדומים".

לכשנשאל מי לדעתו יכול לנסות לפגוע ברמי לוי השיב שמעון: "תראה, רצו פה שמועות וכל מיני ידיעות שאני לא רוצה להיכנס, אבל גם לא רק בנושא הצרכני והעסקי של רמי לוי, גם בתחום הפוליטי של רמי לוי שהוא מחובר גם לבכירים מאד בפוליטיקה הישראלית וניסו גם לפגוע בו כדי להגיע אליהם".

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מטוס בואינג 787 דרימליינר של אייר-אינדיה. בקרוב בישראל דרך סעודיה? צילום: Julian Herzog

יוזמה: טיסה בין הודו לישראל – מעל סעודיה

במסגרת ההסכם הנרקם בין נתניהו למודי, חברת אייר-אינדיה תפעיל קו מדלהי לישראל - דרך סעודיה. היתרונות: הטיסה תתקצר, העלויות יוזלו ונורמליזציה היסטורית עם ריאד