4:21 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > מורשת > רשת חברתית של סוכות

רשת חברתית של סוכות

סוף לחיפושים אחר סוכה כשרה באמצע החופשה עם המשפחה: פרוייקט אינטרנטי חדש פורש רשת של סוכות חברתיות, גם נשיא המדינה כבר הצטרף

המיזם החברתי "סוכה על הדרך" של אתר כיפה ואיגוד רבני הקהילות, ממשיך בתנופה. כ-500 משפחות כבר נידבו את סוכתיהם למשפחות המטיילות בחול המועד סוכות. הסוכה המפורסמת ביותר על המפה שייכת ללא אחר מאשר, נשיא המדינה, ראובן ריבילין.

"עונה על צורך משמעותי"

עורך אתר כיפה, משה מאירסדורף מספר לאתר ערוץ 20 מהיכן עלה הרעיון ומה מטרת הפרוייקט: "הצורך ידוע, הרבה אנשים מטיילים בחג ובזמן ארוחת הצהריים נתקעים ללא סוכה ומתחילים לחפש הקלות או פשוט נתקעים, מאידך גיסא, רבים האנשים שבונים סוכה ולא נמצאים בה רוב החג, וגם אם נמצאים, תמיד שמחים לארח בסוכתם ולתת לעוד אנשים להנות מהסוכה שלהם. מה שאנחנו עשינו זה למעשה לשדך בין הצורך של המשפחות בעזרת הפלטפורמה של "כיפה""

סוכות בכל רחבי הארץ. אתר כיפה
סוכות בכל רחבי הארץ. אתר כיפה

 

עלינו לאוויר עם הפרוייקט ביום שני האחרון, ומאז הצטרפו למייזם כבר כ-400 סוכות" מספר מאירסדורף "האמנו שהפרוייקט ירוץ, משום שזה באמת לא משהו שהיה לפני כן, ועונה על צורך משמעותי. אבל אפשר להגיד שזה בהחלט מעל הציפיות שלנו" מספר מאירסדורף "מה שמדהים הוא לא המספר, אלא הפיזור של הסוכות מצפון עד דרום בכל מקום".

העורך מסכם במילים "קיבלנו הרבה תגובות טובות ועכשיו רק נותר לאנשים להשתמש בזה, וזה יהיה המדד האמיתי להצלחה".

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

עגינת התיבה של נוח לאחר המבול

איך בונים תיבה? על שירות ונתינתו | פרשת נח

"לתת את הנשמה ואת הלב": ד"ר זאב פרידמן לומד מאברהם אבינו, היוצא מגדרו כי לממש את שליחותו למען האנושות, שיעור בשירות לקוחות