נהג משאית ממושב בית אלעזרי ליד גדרה עוכב לחקירה הבוקר (א') בחשד שירה למוות באדם שניסה לגנוב את רכבו. הנהג דיווח למשטרה על ניסיון הגניבה ונעצר לאחר שהשלושה איימו עליו במוט והוא נאלץ לירות באוויר על מנת להרחיקם.

דיון הפטריוטים בנושא נהג המשאית והפורצים

כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בסריקות נרחבות ואיתרו בזירה כתמי דם שהובילה למציאת הגופה, סמוך לכביש 40 באיזור צומת ביל"ו. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותו במקום.

על פי החשד, שלושה שודדים ניסו במהלך הלילה לגנוב משאית שחנתה בחצר בית במושב בית אלעזרי. בעל המשאית דיווח לפנות בוקר על ניסיון השוד ואף מסר למשטרה כי ירה באוויר על מנת להבריחם לאחר שאיימו עליו במוט.

שעה קלה לאחר מכן התקבל דיווח נוסף על מציאת גופה של גבר כבן 30 בסמוך לצומת ביל"ו, לא רחוק מביתו של בעל המשאית. הקורבן נמצא ירוי בראשו כשעל ידיו כפפות – פרט המרמז כי הוא אחד משלושת הפורצים.

במהלך הסריקות אותרו כתמי דם שהובילו למציאת גופה בשדה בסמוך למושב. מפקד מחוז מרכז במשטרה, ניצב מוטי כהן, הורה על עיכובו של הנהג לחקירה. הוא חשוד כי ירה למוות בפורץ.

2016?

בתחילת שנת 2007, פרצו ארבעה בדואים אל חוותו של החקלאי שי דרומי בנגב. דרומי יריה בשניים מהם. אחד מהם, ח'אלד אל-אטרש נהרג וחברו, איוב אל-הוואשלה, נפצע כתוצאה מהירי.

בעקבות מעצרו של דרומי תוקן חוק העונשין, ונקבע כי בנסיבות דומות, ישנה הגנה מפני הרשעה פלילית. יש לציין כי דרומי זוכה מאשמת הריגה על ידי בית המשפט. דרומי הורשע בעבירה של אחזקת נשק ללא רישיון בלבד ונידון לחמישה חודשים של עבודות שירות.

מהמשטרה נמסר: "בהמשך לחקירת האירוע הירי אשר התרחש היום בבוקר בבית אלעזרי הוחלט על ידי חוקרי משטרת ישראל לשחרר את החשוד למעצר בית בתנאים מגבילים אחרים. חקירת האירוע נמשכת".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.