23:52 16/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > עם מיקרופון ביד – אבל בלי מראה מול הפנים

עם מיקרופון ביד – אבל בלי מראה מול הפנים

גבי גזית דן היום בכובד ראש ובמשך דקות ארוכות בצורך בייצוג כל הזרמים ביהדות. זה גרם לאמיר איבגי להיזכר כיצד מתייחס גזית ליהודים שונים ממנו

הנה כמה עובדות: לגבי גזית יש תוכנית ברדיו מאה ושלוש אף אם. לגבי גזית יש היסטוריה ארוכה של ניבולי פה בתוכניותיו. והבוקר גילנו במקרה, עוד עובדה והיא שלגבי גזית אין כנראה מראה. מראה, כזאת שאפשר להסתכל ולראות את הפנים שלך לפעמים. אז בואו נעזור לגבי, כי גבי הוא גם צופה שלנו, בערוץ 20.

מתוך "היום הזה", א-ה בשעה 23:00

עד שנעלם לגבי גזית מהעיניים אמרנו שאנחנו רוצים להספיק ולעזור לו עם מראה. ובמקרה הזה קולו של מי שבמשך דקות ארוכות דן היום בתוכניתו, בכובד ראש בייצוג כל הזרמים ביהדות. דעתו של גבי גזית בעניין חשובה לנו. כי אותו  גזית  הוא זה,  שבקולו,  סיפק את אחד  המונולוגים הסובלניים הבלתי נשכחים כלפי יהודים.

וזאת רק תמצית ממונולוג שנמשך 5 דקות, וכולו, כמו שיכולתם להתרשם, נוטף סובלנות ושפה יפה כלפי יהודים חרדים.  בשל המונולוג הזה, נקנסה תחנת הרדיו בה משדר גבי גזית בשלושים אלף שקלים. עניין של פרופורציות כנראה.  עם טונות של חמאה על הראש, כאשר בחוץ חום של אוגוסט – אין לגזית בעיה  להמשיך ולהטיף לאחרים. גזית עבר כבר מזמן את השלב של ניהול ויכוחים אידאולוגיים בעזרת נימוקים ועובדות – יש לו רק פתרונות סופיים. וזה לא רק אנחנו בערוץ עשרים, או ציבור החרדים, הנה מה שחושב האיש הזה על נשים שנפלו קורבן לתקיפה מינית, מי שלדברי גזית לקחו מונית לזירת הפשע. הנשים. הקורבנות.

אז אותנו צריך להעלים לו מהעיניים, את החרדים יארזו וישגרו מכאן, הנשים יסתגרו בבתיהן. העיקר שגזית ימשיך לשדר עם מיקרופון ביד – אבל בלי מראה אחת מול הפנים.

אמיר איבגי

אמיר איבגי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי. צילום: פלאש 90

גבאי מבהיר: "מחויב להסכם על בסיס פתרון שתי המדינות"

לאחר שהותקף משמאל על הצהרותיו לפיהם לא יפנה ישובים יהודים ביו"ש במסגרת הסדר מדיני, הדגיש יו"ר המחנה הציוני כי הוא מחויב לחתירה להסכם שלום