דף הבית > אקטואליה וחדשות > סקר ערוץ 20: 88% חושבים שהטיפול בטרור העפיפונים לקוי

סקר ערוץ 20: 88% חושבים שהטיפול בטרור העפיפונים לקוי

סקר מיוחד שערך מכון סמית עבור חדשות ערוץ 20 מעלה שרוב מוחלט של הציבור משוכנע שטיפול הממשלה בטרור עפיפוני התבערה מעזה כושל וטעון שיפור

סקר מיוחד שערך מכון סמית עבור חדשות ערוץ 20 מעלה שרוב מוחלט של הציבור משוכנע שטיפול הממשלה בטרור עפיפוני התבערה מעזה כושל וטעון שיפור. רק 12% סבורים שטיפול הממשלה בטרור העפיפונים ראוי. עוד עולה מהסקר כי 52% משוכנעים שהטיפול טעון שיפור ו-36% טוענים שהטיפול הממשלתי כושל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו בדרכו לישיבת הקבינט. צילום: אוהד צוויגנברג

 

התפלגות התשובות לפי השתייכות פוליטית מעלה תוצאות מעניינות: 84% ממצביעי הליכוד רואים את טיפול הממשלה בנושא ככושל או טעון שיפור ורק 16% ציינו שהטיפול ראוי. בקרב מצביעי הבית היהודי 9% בלבד סבורים שהטיפול ראוי, 63% – טעון שיפור – 28% קבעו שכושל.

בקרב מצביעי מרצ 53% טענו שהטיפול כושל ובקרב מצביעי הרשימה המשותפת 58% ציינו זאת. באזור הדרום 41% מהתושבים סבורים שהטיפול כושל, באזור המרכז רק 33%.

לשאלה כיצד על הממשלה להגיב לטרור העפיפונים ענו 56% מהמשתתפים בסקר שיש לפגוע במי שמנסה לשגר עפיפון תבערה. 20% מציעים להפיל את העפיפונים באמצעים טכנולוגיים ו – 24% מציעים למצוא פתרון מדיני לבעיה.

טרור העפיפונים. צילום: דני בן דוד, קק"ל
חדשות 20

חדשות 20

אולי יעניין אותך גם

נסגרה עסקת טיעון עם עורך דינו לשעבר של טראמפ

מייקל כהן, עורך דינו לשעבר של טראמפ, חתם על עסקת טיעון שכללה הודאה בדבר עבירות מימון בחירות ודמי שתיקה לשחקנית שהייתה בקשר לכאורה עם הנשיא, כך דווח בתקשורת האמריקאית