0:56 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > חם ברשת > נתניהו: "אין מדינה בעולם בה התקשורת חופשית יותר"

נתניהו: "אין מדינה בעולם בה התקשורת חופשית יותר"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בפני פורום סבן ולא היסס להתייחס לפוסט בו תקף את התנהלותו של העיתונאי רביב דרוקר "לאזרחים ואפילו לראש הממשלה יש זכות לבקר את התקשורת"

אמש (א') דיבר ראש הממשלה בנימין נתניהו בפני פורום סבן בוושינגטון, אותו מארח איש העסקים חיים סבן, ולא היסס להתייחס לפוסט בו תקף את התנהלותו של העיתונאי רביב דרוקר בפרשת תא"ל וינטר.

דברי רה"מ בפורום סבן

"חיים יש לי שאלה בשבילך, שמעתי שבאחד הפאנלים אצלך עסקו בשאלה האם עדיין יש תקשורת חופשית בארה"ב ובישראל", אמר נתניהו. "אני משאיר את ארה"ב לך, אבל זאת שאלה מעניינת לגבי ישראל. אז בדקתי. הדלקתי את ערוץ 10 'פרו ביבי' בחדשות, בסאטירה, ברכילות. 'פרו ביבי'. הדלקתי את ערוץ 2 , אותו הדבר. 'פרו ביבי'. הדלקתי את כל ערוצי התקשורת, פתחתי את הרדיו, 'פרו ביבי'. זה כל כך משעמם".

"אתה יודע, כשאני רוצה להרגיש טוב עם עצמי אני פשוט צופה בתקשורת", עקץ נתניהו. "עכשיו נדבר ברצינות. אין מדינה בעולם שבה התקשורת חופשית יותר. אין מדינה בעולם שתוקפת את המנהיג שלה יותר משהתקשורת בישראל תוקפת אותי. זה בסדר, זאת הבחירה שלהם, הם תקשורת חופשית והם יכולים להגיד מה שהם רוצים", טען ראש הממשלה.

"אבל תקשורת חופשית וחופש הביטוי גם אומרים שגם לנו האזרחים בישראל, ואפילו לראש הממשלה, יש את הזכות לבקר את התקשורת – מה שעשיתי כעת, ואמשיך לעשות, במדינה החופשית שנקראת ישראל", סיכם נתניהו.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

דימה תאיה ערבייה שהגנה על ישראל בערוץ ערבי. צילום מסך

"מי שחושב שישראל היא מדינת אפרטהייד צריך להתבייש"

צעירה מוסלמית-ישראלית התראיינה לערוץ ערבית המשדר מנצרת, והגנה על ישראל בהתלהבות: "מאחלת לכל הערבים מדינה דמוקרטית כמו ישראל"