דף הבית > כלכלה וצרכנות > מה הרוויח גלאמין מהסרטון בבית רה"מ?

מה הרוויח גלאמין מהסרטון בבית רה"מ?

תהיתם למה מושיק גלאמין הסכים לצלם את הסרטון המדובר ערב הבחירות? עכשיו הוא מגלה ביושר כי מבחינתו התמורה מגיעה עם העסק החדש שלו

תהיתם למה מושיק גלאמין הסכים לצלם את הסרטון המדובר ערב הבחירות? עכשיו הוא מגלה ביושר כי מבחינתו התמורה מגיעה עם העסק החדש שלו.

ערב הבחירות הופיע מושיק גלאמין בסרטון תדמית בבית ראש הממשלה ובה הציג את העסק החדש שלו "אינסטבלוק". איורים, משפטים ותמונות ניתן להדפיס על גבי הבלוק המיוחד שמזמינים דרך האינטרנט ומקבלים במשלוח עד הבית או בסניפי הרשת. חבריו המפורסמים של גלאמין נרתמו לסייע בפרסום העסק.

כשנשאל האם מינף את הסרטון בבית ראש הממשלה לטובת העסק החדש השיב גלאמין "מעולם לא טענתי אחרת. לי היה משהו לקדם, להם היה משהו לקדם. אני מרגיש שהרווחתי".

שרון גל שאלה האם גלאמין עדיין בקשר עם הגברת נתניהו ענה גלאמין: "היא כבר פחות מסמסת לי אבל אולי עכשיו אם היא תראה אותנו היא תיזכר ותשלח הודעה שהכל טוב".

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

אולי יעניין אותך גם

כביש הטבעת: לתושבי בנימין נמאס לחכות לפתיחה

תושבי בנימין מצפים תקופה ארוכה לפתיחת כביש הטבעת המחבר בין ענתות לירושלים. הכביש שנסלל בשנת 2009 והושקעו בו כ-190 מיליון ש״ח, סגור לנסיעה בשל בירוקרטיה. תושבים שפרצו את הכביש נלקחו לחקירה