ח”כ ויו”ר ‘יש עתיד’ התראיין הבוקר לעיתונאי עמית סגל במסגרת ועידת ‘’ בתל אביב והתייחס לסוגיית ההדתה במערכת החינוך: “העובדה ששניים מילדיי סיימו 12 שנות בלי לראות דף תלמוד זה מחדל”, אמר לפיד והבהיר כי לדעתו:”אין במערכת החינוך”.

מתוך “הפטריוטים”, ימים א-ה בשעה 22:00

עוד בהתייחס לטענות על מגמה של הדתה בבתי הספר החילוניים אמר לפיד: “יש חרדה באוויר. שצד אחר רודף את השני. כל השיח הישראלי מבוסס על אחר, אחר שחותר תחת הקבוצה שלנו, וזה מוביל להתקפי חרדה ויש להם מקום”.

כמו כן התייחס חה”כ לפיד לשאיפותיו ביחסים עם הפלסטינים ואמר כי הוא מקווה להיפרד מהם. “יהיו פינויים. לא יהיה פינוי חד צדדי. לא מאמין שזה יקרה בעשר – חמש עשרה שנים הקרובות. אני מוכן לפנות אם נקבל את כל הדרישות שלנו”.

מוקדם יותר הבוקר נאם גם ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועידת ‘מקור ראשון’, נתניהו דיבר בין היתר על ההתחזקות הצבאית והמדינית של ישראל ואמר כי: “ברור לכם שחיזקנו מאוד את העוצמה הצבאית והמדינית שלנו, וזה מביא אותנו לחיזוק העוצמה השלישית שלנו והיא העוצמה המדינית”. “הטרור מאיים על כולם בלי יוצא מן הכלל והטכנולוגיה היא מוצר נדרש על ידי כולם, בלי יוצא מן הכלל, ישראל היא כוח משמעותי בעולם”, אמר נתניהו. “מדינת ישראל תחת מדיניות מאוד ברורה שאני מוביל, ממנפת את המדיניות הזאת לפריחה בינלאומית חסרת תקדים”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.