שלשום חשפנו כאן כי מי שהקליט את וחבריו, הוא ר', תושב מרכז הארץ, ובעל משרד לחקירות פרטיות. תיעוד עיסוקו של ר' ברשומות של מדינת ישראל הוא חד משמעי.

בנובמבר 2010 מקבל ר' רשיון כחוקר פרטי ובאוגוסט 2016 מתפרסם שמו ברשומות כמי שביקש רשיון למשרד לחקירות פרטיות. וכפי שראינו כאן שמו של ר' מופיע במאגר החוקרים הפרטיים באתר .

לר' משרד החקירות במרכז הארץ. הנה שמו ומספר הטלפון שלו. זה אותו מספר דרכו תיקשר ר' עם עיתונאים בימים האחרונים. יש את שם  המשרד – שירותי מידע וחקירות.

יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90

לר' ולמשרד החקירות שלו היה גם עמוד פייסבוק שמשום מה נעלם מהרשת בימים האחרונים. אפשר למצוא בתוצאות החיפוש – אבל העמוד הורד מהאוויר. מדוע מחק ר' את עמוד הפייסבוק שמעיד על פעילותו כחוקר פרטי – אנחנו לא יודעים.

גורם בכיר בענף החקירות הפרטיות אומר לנו היום: "ר' הוא דמות מוכרת בענף.  לא ידענו שהוא הועסק במעון ראש הממשלה. חשיפת שמו ותמונתו הדהימה אותנו.  יכול להיות שהעבודה שם הייתה רק עניין של פרנסה והיא איננה קשורה לעובדה שיש לו רישיון של חוקר פרטי. אם פעל כחוקר פרטי במקביל – זה לא תקין"

פנינו היום לעורכי דינו של ר' הנה מה שנמסר לנו: "מרשי לא היה ואיננו בעל משרד חקירות. בזמן עבודתו במעון רה"מ, לא עסק מרשי כחוקר פרטי. גם כיום מרשי אינו משמש כחוקר פרטי". זאת התגובה. את התיעוד החשוף ברשת ראיתם.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.