16:15 17/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > צפו: המסתערבים עוצרים חוליית טרור שירתה לעבר עפרה

צפו: המסתערבים עוצרים חוליית טרור שירתה לעבר עפרה

3 מחבלים פלסטינים ביצעו ארבעה פיגועי ירי בחודשים אוקטובר-נובמבר באמצעות כלי נשק מייצור עצמי. קרובי משפחתם נעצרו בחשד למעורבות בהסתרת הנשקים

השב"כ בשיתוף כוחות מהחטיבה המרחבית בינימין, מג"ב וימ"ס איו"ש, הודיעו היום, כי לאחר מאמצי מודיעין רבים עצרו חוליית טרור אשר ביצעה מספר פיגועי ירי לעבר מוצב עפרה שבגזרת בנימין. החקירה בשב"כ חשפה כי החוליה, אשר מנתה שלושה קטינים פלסטינים, ביצעה ארבעה פיגועי ירי במהלך החודשים אוקטובר-נובמבר 2016, באמצעות כלי נשק בייצור עצמי.

תיעוד מבצעי: כך נעצרה חוליית הטרור ע"י לוחמי המסתערבים של משמר הגבול
"במסגרת החקירה נתפסו כלי הנשק וכן רכבים אשר שימשו את החוליה בביצוע הפיגועים", מסר גורם בשב"כ. "בנוסף למעצרם של חברי החוליה נעצרו גם קרובי משפחתם, אשר היו מעורבים בהסתרת כלי הנשק, אשר שימשו לביצוע הפיגועים".

המעצרים התבצעו ע"י יחידת המסתערבים של משמר הגבול, בשת"פ צה"ל וחקירת שב"כ, החקירה בשב"כ חשפה כי החוליה, אשר מנתה שלושה קטינים פלסטינים, ביצעה ארבעה פיגועי ירי, במהלך החודשים אוקטובר-נובמבר 2016, באמצעות כלי נשק בייצור עצמי.

במסגרת החקירה נתפסו כלי הנשק וכן רכבים אשר שימשו את החוליה בביצוע הפיגועים. בנוסף למעצרם של חברי החוליה נעצרו ע"י לוחמי המסתערבים של מג"ב, גם קרובי משפחתם, אשר היו מעורבים בהסתרת כלי הנשק, אשר שימשו לביצוע הפיגועים.

ממג"ב נמסר כי פעילות זו, ממחישה את שיתוף הפעולה בין משטרת ישראל, צה"ל ושב"כ בסיכול פעולות טרור תוך ביצוע מעצרים וחשיפת אמל"ח.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לוחמי הכוחות הדמוקרטים הסורים חוגיים את נצחונם על דאעש בא-ראקה, 17 אוקטובר 2017. צילום: רויטרס

אחרון לוחמי דאעש גורש מא-ראקה

המרכז הסורי לזכויות אדם' הודיע כי העיר נוקתה לחלוטין מן הטרוריסטים האסלאמיסטים. א-ראקה שנכבשה ב-2014 נחשבה לבירת "המדינה האסלאמית"