7:52 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ח"כ אוחנה נגד ציוץ טליה ששון: "אוטו אנטישמיות"
מתוך הפטריוטים, א-ה בשעה 22:00

ח"כ אוחנה נגד ציוץ טליה ששון: "אוטו אנטישמיות"

ח"כ אמיר אוחנה מגיב להכפשה של נשיאת הקרן לישראל חדשה:" לומר על המדינה שהיא מדינת רשע המבצעת גירוש אתני - חד וחלק אוטו אנטישמי"

 

"אוטו-אנטישמיות". אוחנה וששון. צילום: פלאש 90
"אוטו-אנטישמיות". אוחנה וששון. צילום: פלאש 90

 

חבר הכנסת אמיר אוחנה (הליכוד) הגיב להתבטאות הקיצונית של נשיאת הקרן לישראל חדשה בה טענה כי ישראל היא מדינת רשע המבצעת טיהור אתני וטען כי "לומר על מדינת ישראל שהיא מדינת רשע המבצעת טיהור אתני – זה חד וחלק אוטו-אנטישמי".

אוחנה אף הוסיף השווה את ההתבטאות של ששון לקריקטורה של יאיר נתניהו ואמר כי "בימים האחרונים יש דיון ער בתקשורת הישראלית סביב פוסט קומי ששיתף צעיר ישראלי בן 26 ותילי תילים של מילים נכתבו ופרשנויות נמסרו סביב השאלה אם מדובר בפוסט אנטישמי. מעניין מה תהיה מידת הסיקור התקשורתי סביב דבריה של נשיאת הקרן לישראל חדשה".

אל הגינוי של אוחנה הצטרף גם השר אלי כהן (כולנו) באומרו כי "אם היה צריך הוכחה נוספת לכך שהקרן החדשה היא עוכרת ישראל אז טליה ששון שמה את החותמת הסופית!".

גם השרה לשעבר לימור לבנת הגיבה להתבטאות וכתבה בחשבון הטוויטר שלה:

הכל התחיל כאשר מו"ל עיתון 'הארץ' צייץ אמש (א') בחשבון הטוויטר שלו "האם ישראל מדינת רשע, או שרק מדובר בטיהור אתני שגרתי?" וצירף קישור ל"כתבה שמתארת מציאות מסוימת" בעיתונו, לפיה ישראל החמירה את המדיניות המאפשרת לבנות זוג זרות של פלסטינים להגיע לשטחי הרשות הפלסטינית. עו"ד טליה ששון, נשיאת הקרן לישראל חדשה ולשעבר ראש המחלקה לתפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה, השיבה בנחרצות: "היא שניהם".

הציוץ המחוק של טליה ששון. צילום מסך מתוך טוויטר
הציוץ המחוק של טליה ששון. צילום מסך מתוך טוויטר

 

כזכור, לאחר שעומתה ששון מול התבטאותה בשיחה עם ערוץ 20, מחקה ששון את הציוץ ומסרה בתגובה כי "מדובר בהתבטאות קיצונית מדי שנכתבה מתוך זעזוע עמוק על כתבה קשה ששיתף עמוס שוקן".

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_11

"חייתי 16 שנים כהלום קרב תחת הרדאר של המערכת"

היום תושק שדולה למען הלומי קרב במטרה למנוע סחבת ביורוקרטית, מציאת תעסוקה לנפגעים, הענקת טיפול וכו'. ח"כ שרן השכל והלום הקרב אורן אור ביטון הגיעו לאולפן 'היום הזה'