"אוטו-אנטישמיות". אוחנה וששון. צילום: פלאש 90
"". אוחנה וששון. צילום: פלאש 90

 

חבר הכנסת (הליכוד) הגיב להתבטאות הקיצונית של נשיאת בה טענה כי ישראל היא מדינת רשע המבצעת טיהור אתני וטען כי "לומר על מדינת ישראל שהיא מדינת המבצעת – זה חד וחלק אוטו-אנטישמי".

אוחנה אף הוסיף השווה את ההתבטאות של ששון לקריקטורה של יאיר נתניהו ואמר כי "בימים האחרונים יש דיון ער בתקשורת הישראלית סביב פוסט קומי ששיתף צעיר ישראלי בן 26 ותילי תילים של מילים נכתבו ופרשנויות נמסרו סביב השאלה אם מדובר בפוסט אנטישמי. מעניין מה תהיה מידת הסיקור התקשורתי סביב דבריה של נשיאת הקרן לישראל חדשה".

אל הגינוי של אוחנה הצטרף גם השר  (כולנו) באומרו כי "אם היה צריך הוכחה נוספת לכך שהקרן החדשה היא עוכרת ישראל אז שמה את החותמת הסופית!".

גם השרה לשעבר לימור לבנת הגיבה להתבטאות וכתבה בחשבון הטוויטר שלה:

הכל התחיל כאשר מו"ל עיתון 'הארץ' צייץ אמש (א') בחשבון הטוויטר שלו "האם ישראל מדינת רשע, או שרק מדובר בטיהור אתני שגרתי?" וצירף קישור ל"כתבה שמתארת מציאות מסוימת" בעיתונו, לפיה ישראל החמירה את המדיניות המאפשרת לבנות זוג זרות של פלסטינים להגיע לשטחי הרשות הפלסטינית. עו"ד טליה ששון, נשיאת הקרן לישראל חדשה ולשעבר ראש המחלקה לתפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה, השיבה בנחרצות: "היא שניהם".

הציוץ המחוק של טליה ששון. צילום מסך מתוך טוויטר
הציוץ המחוק של טליה ששון. צילום מסך מתוך טוויטר

 

כזכור, לאחר שעומתה ששון מול התבטאותה בשיחה עם ערוץ 20, ששון את הציוץ ומסרה בתגובה כי "מדובר בהתבטאות קיצונית מדי שנכתבה מתוך זעזוע עמוק על כתבה קשה ששיתף עמוס ".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.