"שקר גס שנועד להמשך ההטרדה וההכפשה", כך נמסר הבוקר (ו') מלשכת   בתגובה לפרסומים לפיהם נכנסה לאכול במסעדה לא כשרה. כזכור, אמש הוטרדו השרה ובני משפחתה ברחוב דיזינגוף בתל אביב ע"י פעיל הרשת המזוהה עם השמאל הקיצוני, . הפעיל התעמת עם רגב ותיעד את האירוע במצלמה. רגב ומלוויה שניסו לחמוק ממנו נכנסו למסעדת פירות ים סמוכה.

מתוך "הפטריוטים" (א'-ה', 22:00)

"כל מי שהיה ברחוב ראה שכדי להימנע מעימות ציבורי ברשות הרבים, השרה רגב נכנסה עם משפחתה למסעדה הראשונה בדרכה כדי להמתין לבואה של המשטרה. משראתה שהתוקף ממשיך לצלם ולהטריד בפתח המסעדה, דבר שגרם המולה בתוך המסעדה, היא יצאה והמשיכה בדרכה", לשון הודעת לשכת השרה.

"השרץ היחיד שנדבק אלי באירוע הזה היה האנרכיסט האלים הזה", אמרה רגב בתגובה. "השנאה והאלימות נגדי ביטאו את הניכור והשנאה שלו לישראל ולעם היהודי. האיש מייצג את השוליים המסוכנים ביותר המבקשים להרוס את מדינת ישראל. כל מי שמדינת ישראל יקרה לו, מימין ומשמאל, צריך להתנער מתופעות השוליים של השנאה העצמית האנטי-ציונית האלימה והמסוכנת".

בתה של רגב ביקשה שיפסיק לגדף ולהטריד, כהן המשיך בשלו

בסרטון מתועד כהן כשהוא משתמש בביטויים קשים ונמוכים נגד השרה והכל בנוכחות משפחה. גם בקשותיה של בתה הקטנה של רגב, כמו גם אלו של בעלה לא נענו על ידי פעיל השמאל הקיצוני שהמשיך בשלו. התוקף ליווה את רגב תוך כדי שצילם את מסכת הגידופים שהוא מפנה כלפייה וכלפי משפחתה, וזאת על אף התעלמותה של השרה ממנו.

לשכתה של שרת התרבות והספורט מסרה כי כהן מוכר כפעיל ואנטי ציוני, וכי רגב אינה אשת הציבור הראשונה שהוא מטריד. בערב הוגשה נגד כהן תלונה במשטרה על ידי קצין הביטחון של משרד התרבות והספורט.

לאחר התקרית הודתה השרה לדורשים בשלומה וציינה כי כהן הוא "מסוג המחיר שאיש ציבור ומשפחתו לא צריכים לשלם בחברה שלנו. בטוחה שהמשטרה תטפל בתוקף הזה כנדרש. לא מתרגשת ממנו ומשכמותו. נמשיך לעשות טוב לעם ישראל".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.