"שיטת ביבי"? תחת הכותרת הזו העלה היום (ג') יו"ר המחנה הציוני תמונה לעמוד הטוויטר שלו בה הוא ניצב מאופר ועם שיער ורוד, כשלצידו ראש הממשלה המנוח חובש כאפייה. בציוץ, בו כתב הרצוג רק "שתפו", רומז יו"ר המחנה הציוני לכך שהמם שהוכן על ידי פעילי הליכוד במהלך קמפיין הבחירות 2015, כפי שנחשף אתמול (ג') בחדשות 2, זהה להסתה של הימין נגד רבין ז"ל בטרם זה נרצח על ידי יגאל עמיר.

מתוך "", ימים א-ה בשעה 22:00

כזכור, אתמול פורסם כי הליכוד דיווח למבקר המדינה על שורת פרסומים שלא הופצו במהלך קמפיין הבחירות, אך שילמו עבור הכנתם. בין השאר, הוכנה גם תמונה זו של הרצוג, שבעבר הצטלם בעירום, כשצורפה לה המילה "מהפך", שלעגה לאופן בו הרצוג נשמע כשהוא אומר את המילה.

היום האשים הרצוג את נתניהו בהכנת המם בו נראה הרצוג בלבוש אישה ואמר כי הוא "יודע בוודאות שראש הממשלה והבן שלו עבדו אישית על הסרטונים". הרצוג הוסיף כי הקמפיין המדובר מהווה חלק נוסף במה שהוא מכנה "שיח של שנאה". לדבריו "פעם זה שופטים, פעם זה אקדמאים, שמאלנים, קיבוצניקים, עובדי מדינה, כל פעם משהו אחר".

יו"ר האופוזיציה הדגיש כי הקמפיין לא מערער אותו, אני בא מעמדה של עוצמה וחוזק, צריך לשלב ידיים כל הגורמים הפוליטיים המרכזיים. נתניהו לא בוחל בשום דרך להישאר בשלטון, אם זה הערבים נוהרים לקפלי או נגד שר הביטחון. אנחנו נחליף אותו. בסוף אנחנו ננצח, זה לא יעזור".

היום דווח בעיתון "" כי הליכוד הפעיל עמוד פייסבוק לא רשמי של המפלגה, שנקרא "רק ביבי", ובו הופצו מספר פרסומים נוספים, בהם נראית גם שותפתו של הרצוג למפלגה, ציפי לבני, כטרמפיסטית לבושה בביקיני.

https://www.facebook.com/onlynetanyahu/photos/a.486445211493754.1073741828.486418728163069/518792374925704/?type=3&theater

בעקבות הפרסום פנה ח"כ יואל חסון למבקר המדינה וקרא לו להעמיד את נתניהו לדין בגין . יש להזכיר כי אין למבקר המדינה סמכות להעמיד איש לדין בגין .

ב-4 ביולי ייערכו בחירות לראשות מפלגת העבודה, כשעד כה מי שגרפו את מירב הכותרות הם דווקא אראל מרגלית ואבי גבאי, בעוד הרצוג עצמו נדחק לאחורי הכותרות. יש מי שמעריך כי הרצוג מנצל את אזכורו מ-2015 על מנת להגביר את כמות אזכוריו לתקשורת.

עוד יש להזכיר כי התמונה המוכרת בה נראה רבין ז"ל בכאפייה ובמדי חייל נאצי הוכנה לא על ידי פעילי ימין, אלא על ידי סוכן השב"כ אבישי רביב. רביב הוא שהפעיל את תנועת הנוער חי"ל בשנות ה-90', במטרה לנטר פעילות של אנשי הימין הקיצוני ולעקוב אחריו.

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.